DOVOLENÁ: od 19.09. - 01.10. 2023 budeme mít s kolegyněmi dovolenou. Všechny objednávky a výroby budeme vyřizovat 02. 10. 2023. Mějte krásné dny a těšíme se na vás v říjnu. Irenka, Alenka Bohunka
Doprava zdarma
  • 1 z 3
 

Jaro - originál obraz s rámem

 

Poselství: Obraz, který se spojuje s novým začátkem, probuzením něčeho nebo nějaké životní oblasti, nastavení změn, dodání odvahy ke změně.

Velikost s rámem: 52,5 x 62 cm

Rok namalování: 2015

Dostupnost Vyprodáno
17 000 Kč
Kód produktu 14_01
Kategorie Feng shui obrazy Ireny Kovářové
Položka byla vyprodána...
 

Originální obraz na plátně s rámem: JARO

Velikost s rámem: 52,5 x 62 cm

Provedení: malba na plátně

Bílý rám a bez skla: naše feng shui obrazy rámujeme bez skla a to z toho důvodu, že reprodukce je tištěna na papíře se speciální úpravou zajišťující 3D efekt a po umístění skla se tento efekt ztrácí. Rámujeme do dřevěného rámu s bílou barvou, která podpoří léčivé procesy.

Feng shui doporučení:

Místnost (nejvhodnější podle feng shui): ložnice, obývací pokoj, dětský pokoj, pracovna, chodba, předsíň, koupelna.

Ba gua (nejvhodnější sektory): nápomocné osoby, cesta, kreativita.

Jak si feng shui obraz správně vybrat?

Obrazy mají schopnost léčit libovolné oblasti vašeho života. Vybírejte si srdcem a pak vám přijde přesně ten obraz, který má k vám promlouvat a léčit vás. Přejeme vám z celého srdce, ať s naším obrazem vstoupí do vašeho domova i života mnoho dobrého.

Jak vzniká léčivý obraz?

„Každý obraz, který někdo namaluje, nese určitou energii. V současné době mnoho obrazů nese energii smutku znechucení, lítosti či vulgarity. Tato energie pak působí v životě majitele obrazu. Protože si velmi uvědomuji a cítím velkou zodpovědnost za to, co vnáším obrazem do vašich domovů, tvořím své obrazy zásadně s myslí odproštěnou od veškerých negativních myšlenek. Bez jakýchkoli negativních emocí. Naopak v prožívání hlubinné radosti a lásky. Léčivé obrazy, které vám nabízíme, vznikají v prostoru obklopeném krásnou zahradou za zvuků přírody a léčivé hudby. Vznikají s touhou zprostředkovat vám potřebu zdokonalovat svůj život a životní prostor.“ Vaše Irena

Chcete se dozvědět více o feng shui zahrady? Poslechněte si Irenu Kovářovou v tomto videu:


Zajímáte se o feng shui? Mrkněte na www.mesicniceonline.cz