DOVOLENÁ: od 19.09. - 01.10. 2023 budeme mít s kolegyněmi dovolenou. Všechny objednávky a výroby budeme vyřizovat 02. 10. 2023. Mějte krásné dny a těšíme se na vás v říjnu. Irenka, Alenka Bohunka
  • 1 z 8
 

PRONÁJEM Na Stříbrném kopci - ZIMA - PLÁTNO na vnitřním rámu 30x40cm

 

Pronájem feng shui obrazů Ireny Kovářové 

Ochutnejte, jaké to je mít ve svém domově, kanceláři, ordinaci či penzionu naše feng shui obrazy za zlomek pořizovací ceny. A vyzkoušejte si, který obraz je pro vás ten správný?

Poselství: Obraz podpoří vaši introspektivu (pohled dovnitř sebe sama), nastavení hodnot, celkové ztišení.

Provedení: reprodukce originálu na malířském plátně, vypnutá na vnitřním dřevěném rámu

Velikost: 30 x 40 cm 

Rok namalování: 2019

Cena pronájmu za 6 měsíců.

Dostupnost 3 týdny
600 Kč
   
Kód produktu 12_24_02
Kategorie Pronájmy obrazů
 

PRONÁJEM OBRAZŮ - PROMĚŇTE SVŮJ INTERIÉR, VYZKOUŠEJTE SI PŮSOBENÍ NAŠICH OBRAZŮ

Opět nás krásně vedla praxe a poptávky od vás zákazníků. Někteří jste již mohli vidět výsledek spolupráce s penziony v Českém Krumlově, kde jsme službu pronájmů realizovali v rámci turistické sezóny. Reportáž z této spolupráce si můžete přečíst zde. Rádi bychom vám zprostředkovali možnost vyzkoušet si působení našich obrazů, abyste si mohli nacítit, který obraz je ten správný právě pro vás. Nabízíme proto nově možnost pronajmout si obrazy za zlomek pořizovací ceny celého obrazu.

Tato služba je dostupná jak pro fyzické osoby, které uvažují o koupi obrazu do svých domovů, tak pro hotelová zařízení, firmy, ale také pro drobné podnikatele. Rádi vám zútulníme vaše domovy, stejně jako zasedací místnosti či jiné reprezentativní prostory, hotelová apartmá, kanceláře, spojovací chodby i recepce.

Stačí si jen vybrat, který obraz poputuje právě do vašeho interiéru.

Bude na vás, zda obrazy po uplynutí pronájmu vrátíte zpět, nebo si některý následně odkoupíte. 

DÉLKA PRONÁJMU

Pronájem je na fixní období 6 měsíců.

PODMÍNKY PRONÁJMU

Celé podmínky pronájmu najdete níže v patičce stránky, kde je odkaz na Obchodní podmínky, na jejichž konci si můžete přečíst Dodatek k obchodním podmínkám o pronájmu našich obrazů.

DOPRAVA

V tuto chvíli nabízíme pronájem obrazů pouze v Jihočeském kraji. Obrazy zavážíme osobně, pokud se nedomluvíme jinak. 

 

INFORMACE K OBRAZU

plátno na vnitřním rámu: NA STŘÍBRNÉM KOPCI - ZIMA

Velikost: 30 x 40 cm  

Provedení: reprodukce originálu na malířském plátně, vypnutá na vnitřním dřevěném rámu. Po letech hledání, pokusů a omylů se nám podařilo objevit malou rodinou tiskárnu, která umí tisky na plátno identické k naším originálním obrazům. Dali jsme si velmi záležet, aby při procesu fotografování, postprodukce a tisku byly zachovány léčivé účinky obrazu. Díky tomu reprodukce obrazů nesou téměř identickou energii jako originál.

Feng shui doporučení:

Místnost (nejvhodnější podle feng shui): ložnice, kancelář (přijímáme zde klientelu), pracovna (naše doma), předsíň.

Ba gua (nejvhodnější sektory): partnerství, rodina, nápomocné osoby.

Jak si feng shui obraz správně vybrat?

Obrazy mají schopnost léčit libovolné oblasti vašeho života. Vybírejte si srdcem a pak vám přijde přesně ten obraz, který má k vám promlouvat a léčit vás. Přejeme vám z celého srdce, ať s naším obrazem vstoupí do vašeho domova i života mnoho dobrého.

Jak vzniká léčivý obraz?

„Každý obraz, který někdo namaluje, nese určitou energii. V současné době mnoho obrazů nese energii smutku znechucení, lítosti či vulgarity. Tato energie pak působí v životě majitele obrazu. Protože si velmi uvědomuji a cítím velkou zodpovědnost za to, co vnáším obrazem do vašich domovů, tvořím své obrazy zásadně s myslí odproštěnou od veškerých negativních myšlenek. Bez jakýchkoli negativních emocí. Naopak v prožívání hlubinné radosti a lásky. Léčivé obrazy, které vám nabízíme, vznikají v prostoru obklopeném krásnou zahradou za zvuků přírody a léčivé hudby. Vznikají s touhou zprostředkovat vám potřebu zdokonalovat svůj život a životní prostor.“ Vaše Irena

Chcete se dozvědět více o feng shui zahrady? Poslechněte si Irenu Kovářovou v tomto videu:


Zajímáte se o feng shui? Mrkněte na www.mesicniceonline.cz