10% na vše až do 14. 12. 2023

deset procent na vše tvorime srdcem

Blíží se nám Vánoce, čas lásky, moudrosti a otevřených srdcí.

A tak jsme si pro vás připravili dárek, kterým jak věříme, uděláme radost vám, ale zároveň společně podpoříme krásné místo - naše milované Zahrady nad městem.

 

Od 1. 11. 2023 až do 14. 12. 2023

můžete u nás na eshopu koupit vše

s 10% zvýhodněním. Stačí v košíku zadat kód LASKYCAS. 

A my ze všech objednávek pošleme dalších 10% ze zisku na nový projekt, který vzniká v areálu, kde sídlíme.

Zde najdete novinky v naší nabídce.

 

Zahrady nad městem jsou místem, které jen tak nenajdete. Zahrady? Řeknete si, ale právě v tom tkví to tajemství. Je to místo, které vám dá pocit, že tady je vše ještě v pořádku. Je to místo, kde zažijete úlevu a klid nejen na duši, ale také na těle. Je to místo, které si odnesete v srdcích a ta lehkost, kterou zde načerpáte, ta vás bude krásně podporovat i dál. Ale k tomu všemu má toto místo své osobité čaro, které ve vás probudí přesvědčení, že vše je možné a láska tvoří a už to nejde zastavit. 

Je nám velikou radostí, že naše tvorba vzniká právě zde. Že je toto místo plně vetkané do veškerého našeho tvoření a my tak jeho přenádhernou energii můžeme posílat dál. A proto jsem se rozhodli podpořit 10% ze zisku vznik nového projektu ObŽIVA. 

Jeden z pilířů, který silně akcentujeme a snažíme se skrze naše produkty podporovat v nás i ve vás, je zdraví. Ke zdraví patří zdravý životní prostor, smysluplné mezilidské vztahy, předávání tradic z generace na generaci a také to, že mi není lhostejné co jím, odkud mé jídlo pochází, prostě a jednoduše JEZME VĚDOMĚ. 

V našem areálu vzniká nový projekt, který si dal za cíl spojit lokální farmáře a šikovné lidi s těmi, kteří mají zájem jíst vědomě. Těšíme se, že i my vás budeme moci brzy informovat o tom, jak vznik tohoto projektu ObŽIVA pokračujeme. 

Z celého srdce vám děkujeme, že společně můžeme podpořit další projekt. 

 

V minulosti jsme díky vám mohli podpořit: 

Projekt Restart Veroniky Kašákové 

Domácí hospic Ledax 

Domov pro seniory na Dobré Vodě

Domov pro seniory Emausy 

Alzheimer centrum 

Onkologické oddělení v Českých Budějovicích 

Domov pro seniory v Pacově 

Komunitní zahradu Naše zahrádka 

a další...