Naše knihy pro děti

Autorské knihy pro děti i dospělé z prostředí našich přírodních zahradDopřejte sobě a svým dětem společný čas plný krásných příběhů, námětů na tvoření, ale také otázek a zamyšlení, které vám odkryjí mnohá zajímavá tajemství. Věříme, že se knihy stanou pro vaše děti oblíbeným průvodcem od dětství do dospělosti. A také věříme, že se knihy stanou pro vaše děti důležitým nástrojem při sdílení s jejich dětmi, až se jednou samy stanou rodiči. 

 
420
4211420421
   
 • Hanička a skřítek Rozmarýnek kniha první jaro (1) Kód: IK_ROZ_JARO
  Hanička a skřítek Rozmarýnek - JARO
  Skladem

  Kniha první (celkem 4)

  Pojďme se seznámit s Haničkou a její rodinou, jejími kamarády a přenádhernou zahradou. Ale hlavně se pojďme seznámit se skřítkem Rozmarýnkem, který mile a vlídně připomíná dětem, ale i nám dospělákům, co je podstatné v životě.

  Díky této knize můžete zažívat se svými dětmi, vnoučaty, synovci či neteřemi příběh malé Haničky a její dobrodružství uprostřed čarovné zahrady. Vaše děti se seznámí se skřítkem Rozmarýnkem, který zahradu již dlouho obývá. Děti budou kromě čtení pohádek také tvořit, prohlížet si fotografie zahrady, kde skřítek bydlí a najdou tam mnohá tajemství, která vám teď neprozradíme. 

  Autorka knihy: Mg. Irena Kovářová

  Formát: 230 x 280 cm, kroužková vazba, 72 stran


  420 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Děkujeme.