OBRÁZEK MALÝ FORMÁT
Tato kategorie OBRÁZKY V MALÉ VELIKOSTI nabízí feng shui obrazů Ireny Kovářové.
Obrázky malé velikosti jsou vhodné do menších prostorů, nebo jako podporující designový doplněk, například k pracovnímu stolu či na nástěnku tak, abyste jej měli ve své blízkosti. Obrázky malé velikosti si naši zákazníci oblíbili také jako drobné dárky pro radost svým blízkým či obchodním partnerům.
Pečlivě jsme vybírali papír i formu tisku, abychom docílili co nejvěrnější kopie originálů. Je pravdou, že ne všechny naše originální obrazy jsou na prodej. Také z tohoto důvodu jsme se rozhodli pro výrobu kopií těchto obrazů, aby jejich energie mohla dělat radost více lidem. Proces fotografování, postprodukce a tisku jsme uzpůsobili tak, aby byly zachovány léčivé a uzdravující účinky barev.
Obrazy mají schopnost léčit libovolné oblasti vašeho života. Vybírejte si srdcem a pak vám přijde přesně ten obraz, který má k vám promlouvat a léčit vás. Přejeme vám z celého srdce, ať s naším obrazem vstoupí do vašeho domova i života mnoho dobrého.
Design a výroba v Jižních Čechách.
Stále pokračujeme ve společné kampani POŠLI KOUSEK ŠTĚSTÍ DÁL a za každý prodaný malý obrázek pošleme další jeden do vybraného domova pro seniory nebo jiného místa, kde se o naše seniory starají.
Stránka 1 z 3 - 59 položek celkem
Stránka 1 z 3 - 59 položek celkem