Budeme na Mikulášské stezce svědomí

mikuláaska stezka svedomi tvorime srdcem zahrady nad mestem

Slavnosti světla v Zahradách nad městem a Mikulášská stezka svědomí

Milí přátelé, co nejsrdečněji vás zveme, malé i velké, na zimní, vánoční a hlavně mikulášské setkání v Zahradách nad městem. Tuto slavnost s radostí spoluorganizujeme již čtyři roky a rok od roku je tento čas pro nás více a více čarokrásný. Vidět děti jak si tuto chvíli užívají a nemají strach, je nádherné. 

Letošní rok jsme pro vás připravili naší Mikulášskou stezku svědomí tak, aby si jí mohli užít jak děti, které se těší na Mikuláše, tak i my dospělí, pro které je zastavení a klidná atmosféra našich nazdobených a nasvícených zahrad pohlazením po duši.

Pojďte si s námi užít čarokrásný večer. Vyberte si níže ze dvou možností.

  1. Přijďte s dětmi za Mikulášem, v ceně 450 Kč, je vstup pro dítě, program na stezce svědomí, doprovod zdarma a u Mikuláše dostane vaše dítko balíček. V tomto případě je nutná rezervace u naší Bohunky: 724 219 897, bohunka@zahradynadmestem.cz UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 27.11.2023.
  2. Pokud nepotřebujete balíček od Mikuláše, ale líbilo by se vám, užít si vánočně nasvícené zahrady a atmosféru na stezce svědomí. Jste srdečně vítání. V tomto případě je vstupné  89 Kč / osoba, děti do 5 let zdarma.

Navíc se můžete těšit na bohaté občerstvení od našich zahrádkářek a také Andělský obchůdek plný drobných vánočních dárků z naší tvorby.

Celý výtěžek z akce jde na krásný projekt ObŽIVA.

KDY: 2. + 3. 12. 2023,  vždy od 16:00 do 18:30

Chcete si prohlédnout fotografie z loňských ročníků? Stačí kliknou sem a dostanete se na článek na blogu na webu naší školy Měsíčnice, kde se můžete pokochat fotogalerií.