Dobročinná aukce pro domácí hospic Ledax

DOBROČINNÁ AUKCE LEDAX

Je nám velikou ctí, že můžeme být součástí historicky první dobročinné aukce pro Domácí hospic Ledax, která se uskuteční ve čtvrtek 20. dubna od 19 hodin v Riegrově 51 v Českých Budějovicích. Pro tuto příležitost jsme vybrali obraz, který se jmenuje Už to nejde zastavit v rozměru 90x90 cm. 

Je to jeden za našich nejsilnějších obrazů a jeho poselství je nádherné: Obraz nese silnou energii Lásky a Radosti. Je v něm obsažena moudrost Původních pramenů, probouzí v člověku touhu po Pravdě a pořádku. Člověk se jeho prostřednictvím začne rozpomínat na to, co je v něm uloženo od samého počátku stvoření.

Pokud pocítíte v srdci touhu podpořit domácí hospic Ledax a zakoupit si na aukci některé z nabízených uměleckých děl. Přidáváme sem informaci, jak to:

Dražená umělecká díla si můžete v předstihu prohlédnout v elektronickém katalogu nebo přímo na webových stránkách portálu LiveBid.

Všechna uvedená díla je také možné zhlédnout na předaukční výstavě od 30. března do 6. dubna v Galerii Panská 1 v Českých Budějovicích. Více o předaukční výstavě se dozvíte také ve facebookové události.

Dobročinné aukce se můžete zúčastnit buď přímo fyzicky na sále, nebo můžete využít možnosti dražení v on-line aukci (kde je navíc možné vkládat v předstihu limity pro jednotlivé položky). 

Registrace na portálu LiveBid je podmínkou pro účast v sálové i on-line aukci, vaší účast potvrďte do 16.4. Velice vám za to děkujeme.

Pro bližší informace k aukci nás neváhejte kontaktovat na info@aukceprohospic.cz nebo na telefonu +420 737 932 214.