Nově jsme družstvo - slavte s námi

jsme druzstvo

Nově jsem družstvo - slavte s námi

Co jednomu nemožno, to všem dohromady snáze. Jednoduché a pravdivé. Protože se nám tato věta moc líbí, řekly jsme si jednoho dne, že její poselství naplníme. A proto s vámi sdílíme naší radost. Staly jsme se družstvem a máme tedy nové IČO. 

 

Proč právě družstvo? 

Družstvo je o spolupráci, takže co lepšího jsme mohly jako tři ženy vybrat? Vždyť žena je ke spolupráci stvořená. A také si myslíme, že celé třetí tisíciletí je o spolupráci. A to nejen žen, ale všech lidí. V nejbližších letech vzniknou tisíce nových družstev jako základ nové spravedlivé společnosti.

Při této milé příležitosti jsme pro vás připravily malou SOUTĚŽ

Napište nám, co pro vás znamená SPOLUPRÁCE.

Čí definice nás nejvíc zaujme toho odměníme reprodukcí obrazu V tobě se celý zrcadlím 100 x 100 cm v hodnotě 5 400 Kč (pokud se vám bude hodit jiná velikost z nabídky, může být) .

A třem dalším věnujeme Harmonizační sadu obrázků dle vlastního výběru.

Napište nám, co pro vás znamená SPOLUPRÁCE

Soutěž bude probíhat také na našich sociálních sítích. Můžete nám tak své úvahy posílat buď na email info@tvorimesrdcem.cz nebo přímo pod příspěvek do komentářů na facebooku a instagramu. 

Soutěž uzavřeme 17. 3. 2023. Výsledky vyhlásíme zde na blogu a na našich sociálních sítích, nejpozději 1. 4. 2023 vyhlásíme jména vítězů.

Moc se na vaše úvahy těšíme. Mějte se báječně.