Startujeme Vánoce 24. 11. akcí 15% na vše

startujeme vanoce_eshop_ceske feng shui obrazy a doplnky Ireny Kovarove (3)

Pojďme se společně naladit na předvánoční čas. Zdá se vám to předčasné? Věřte, že vůbec ne. Teď je ta správná chvíle, protože když se včas napojíme na ducha Vánoc, pak se nenecháme vtáhnout do veškerého shonu, zmatků a neklidu, který na nás bude útočit ze všech stran.

My si letošní Vánoce prožijeme zcela jinak. V lásce, v radosti, v očekávání dobré budoucnosti pro nás i naše děti, protože mnoho dobrého přichází. Možná si řeknete, že nic dobrého nevidíte, ale zkuste se podívat do vaše srdce a pak bezpečně ucítíte, že se děje něco hodně velkého a zásadního. A že to co se děje, je dobré.

Pojďme si tedy společně užít čas jedinečných vánoc, jedinečných proto, že nám otevírají bránu do nových krásných časů. Celý rok jsem se společně věnovali tématu hojnosti. A proto jsme pro vás připravili dárky, kterými můžete podpořit pilíře hojnosti ve všech oblastech vašeho života. Postupně si je všechny ukážeme. 

A to je teprve začátek....

A teď ten velký dárek. Historicky poprvé spouštíme akci 15% na vše. A TO JEN A POUZE 24. 11. 2022. Stačí do objednávky, kterou vytvoříte 24. 11. 2022 zadáte kód VANOCE15. Už nyní si můžete vybírat na našem eshopu a to nejen v novinách, kterých pro vás máme připraveno přes 60. 

NEVÁHEJTE - JEN A POUZE 24. 11. 2022 U NÁS MŮŽETE NAKOUPIT S 15% ZVÝHODNĚNÍM - VANOCE15