CELOPODNIKOVÁ DOVOLENÁ: Velice vám všem děkujeme za přízeň, v níže uvedených dnech budeme čerpat letní dovolenou. Můžete i nadále nakupovat, objednávky vyřídíme vždy první den po konci dovolené. DOVOLENÁ: 27. 07. - 11. 08. 2024 a 17. 08. - 25. 08. 2024

Miluji svou sukni

Milí přátelé,
už tomu bude pár let, co naše lektorka Mgr. Irena Kovářová natáčela příběhy pro Český rozhlas. Vzpomněli jsme si na ně při naší výzvě Stačí nás 10%, kterou také najdete na našem blogu Stačí nás 10% z roku 2020 a přidali jeden z nich s názvem Prší krásně. Když jsme si je všechny procházeli, museli jsme se smát. Jakoby to Irenka už tenkrát namluvila pro dnešní dobu. A tak se s vámi o ně postupně podělíme. 

 

♥Chcete znovuobjevit svou schopnost obraznosti, která je klíčem k pochopení všeho? ♥ Začněte u nás třeba právě posloucháním našich podcastů nebo zkuste naše online kurzy.

Současný člověk k vlastní škodě opustil sílu mluveného slova, sílu příběhu, a zapomněl na umění obraznosti, skrze které dokázali naši předci zhmotňovat všechny své vize. Obrazotvornost je totiž nejdůležitější předpoklad a prostředek pro změnu a vývoj čehokoliv. A právě obrazotvornost je jedním z hlavních prvků našich online kurzů.