O nás

 

To je tak krásné, že se o nás chcete dozvědět více. Děkujeme vám za to. Jsme Družstvo Tvoříme srdcem a naše poslání je tvořit srdcem a vnášet do vašich životů radost, lásku, zdraví, štěstí, hojnost a spokojenost. A to činí opravdu šťastné a spokojené zase nás.

Proč právě družstvo? 

Družstvo je o spolupráci, takže co lepšího jsme mohly jako tři ženy vybrat? Vždyť žena je ke spolupráci stvořená. A také si myslíme, že celé třetí tisíciletí je o spolupráci. A to nejen žen, ale všech lidí. V nejbližších letech vzniknou tisíce nových družstev jako základ nové spravedlivé společnosti.

Kdo tedy jsme?

Spojil nás silný záměr tvořit pro lidi smysluplné věci, které do jejich života vnesou radost, chuť do života, odvahu k potřebným pozitivním životním krokům. Tvořit produkty a služby, které budou nejen krásné pro oko, ale probudí přirozenou citlivost všech našich smyslů, které ponesou energii radosti, štěstí, zdraví, ale také lásky. Tvořit tak, že cokoli si u nás pořídíte, rozehraje ve vašich životech krásné uzdravující příběhy.

A my jsme vděčné, že se o své příběhy s námi dělíte.

Darovaný knoflík pro štěstí smutné kamarádce, která procházela náročným životním obdobím, vyčaroval úsměv na rtu a cítila z něj takovou nepopsatelnou podporující energii, že si ho nalepila na palubní desku v autě, aby jí připomínal, kolik štěstí, i přes všechno to náročné, v životě má. Že stačí, když se bude jen pozorně dívat kolem sebe a všímat si detailů. A brzy bude zase dobře. A ono se také tak stalo.

Nebo malinká holčička, která přišla o rodinu a osud jí zavál do pěstounské péče. Nemluvila. Neměla proč. Hřejivá náruč pěstounky, každé pohlazení bylo darem. Ale co to je na zdi? Obraz a na něm strom s doupátkem. Když se na něj dívá, je jí krásně a najednou to cítí. Bezpečí. Je v bezpečí. A může mluvit, a tak konečně po dlouhé době zazní z jejích úst první slova. „Nyny,“ nese se místností a následuje ho smích.

Pět kamarádek připravilo netradiční rozlučku se svobodou. Žádný bar ani alkohol se nekoná. Ale společný čas v překrásné zahradě, letní podvečer, kdy spolu pozorují hřejivý západ slunce a sdílejí mezi sebou vše to dobré, co znamená být ženou a co přináší zdravý vztah mezi ženou a mužem. A každá si navléká na ruku náramek přátelství. Všechny si ho pak znovu navléknou na zápěstí levé ruky ve svatební den. Spojení se zesílilo, a tak mohly svou kamarádku s láskou po celý den podporovat. Tu, která ten den byla Bohyní.

Nebo rodina, která prožívala náročnou životní situaci v domě, kde bydleli. Poté, co žena přinesla domů obraz Dům, kde bydlí láska – léto a nevěděla, jak na něj bude manžel reagovat, vše se dalo do pohybu. Muž jej bez váhání ihned pověsil na zeď a změny s překvapivou přirozeností následovaly. Spontánně se celá rodina pustila do zásadního úklidu domu, od sklepa po půdu. Dokonce svůj dům přejmenovali! Z původního názvu Chobotnice, který domu dali původní majitelé, jej přejmenovali na Zamilovaní. A víte co? Konečně je to dům, kde bydlí láska.

druzstvo tvorime srdcem o nas (2)

A jaký je náš příběh?

Silně cítíme, jak je důležité tvořit věci s duší, s citem a zodpovědností pro to, že daný předmět, daná služba má novému majiteli přinést jen a pouze to dobré. Proto si při našem tvoření dáváme záležet i na tomto.

Vše, co tvoříme, vzniká v našich více než hektarových přírodních zahradách. Naše produkty nesou motivy Irenčiných obrazů, která je také zakladatelka i majitelka celého prostoru přírodních zahrad, kde vznikají. Irenka si plně uvědomuje a cítí velkou zodpovědnost za to, co vnáší obrazy do vašich domovů, a proto je tvoří zásadně s myslí odproštěnou od veškerých negativních myšlenek. Bez jakýchkoli negativních emocí. Naopak v prožívání hlubinné radosti a lásky. Vznikají s touhou zprostředkovat vám potřebu zdokonalovat svůj život a životní prostor. Reprodukce obrazů nesou například také Knoflíky pro štěstí, magnetky, náramky přátelství či záložky do knih.

 

V tomto prostoru vznikají také plně vědomě pod Ireny autorskou taktovkou všechny naše metodiky pro online kurzyknihy, a stejně tak zodpovědně přistupujeme ke tvorbě všech produktů.

Známe osobně každého našeho dodavatele i všechny externí spolupracovníky. Dbáme na dobré vztahy a dobrý obchod mezi námi, aby energie byly vyrovnané. Líbí se nám pracovat s Čechy NEJEN pro Čechy. Český národ je národ šikovných srdcí a rukou, proto si zakládáme na spolupráci s českými, ideálně rodinnými firmami.

Záleží nám na našich zákaznících a snažíme se o ně pečovat s láskou.

A také víme, jak důležité a podstatné je darovat kousek štěstí dál. Proto je často naše činnost spojená s konkrétním tvořivým neziskovým projektem, který podporujeme.

Nedílnou součástí je naše napojení na přírodu a snažíme se přistupovat zodpovědně i k tomu, abychom ji zatěžovali co nejméně. Proto například nemáme velké sklady plné zboží, ale některé z našich produktů tvoříme na zakázku.

Věříme, že určité zpomalení nám všem prospěje. Proto se snažíme naše zákazníky naučit, že počkat si na produkt je vlastně radost. Proces TĚŠENÍ SE vám navíc přinese další z aspektů radosti do života a my díky tomu nezatěžujeme svět kolem nás dalším skladem s produkty Ale produkt, v našem případě například obraz, se vyrábí s vědomím, že se na něj jeho nový majitel už těší.

Tak to jsme my. Irenka, Bohunka a Alenka. Tři ženy, které s láskou tvoří srdcem. Každý váš nákup nám dělá obrovskou radost a díky vám jsme v procesu tvoření, který nás naplňuje. A za to vám opravdu děkujeme.