Tvoříme advent vědomě

V tomto článku jsme vám shrnuli všechny čtyři podcasty, které jsme s Irenkou natočili na téma Tvoříme advent vědomě v roce 2021.

Celé články, ve kterých navíc najdete dárečky, o kterých Irenka v podcastech mluví, najdete v naší blogové rubrice LÁSKA TVOŘÍ A UŽ TO NEJDE ZASTAVIT. Abyste dárečky lépe našli, přidáme ke každému podcastu prolink na vánoční článek, kde je najdete.

V podcastech si připomeneme vlastnosti, se kterými máme, coby ženy, pracovat každý měsíc v rámci našeho menstruačního cyklu. A jednou za rok (tedy během adventních týdnů) by s těmito vlastnostmi měli pracovat všichni. Tedy ženy i muži a děti. Ideálně celá rodina.

PRVNÍ ADVENTNÍ TÝDEN

Úvod adventu patří POKOŘE. Pokora je vlastnost, která nám pomáhá zvládnout naše ego a podívat se na věci s určitým nadhledem. Chcete-li se dozvědět víc, poslechněte si náš podcast věnovaný tomuto tématu. DÁREČEK NAJDETE NA KONCI VÁNOČNÍHO ČLÁNKU ZDE.

PODCASTOVÉ POVÍDÁNÍ S IRENOU KOVÁŘOVOU NA TÉMA PRVNÍ ADVENTNÍ TÝDEN A JAK JÍM PROJÍT VĚDOMĚ

 

 

 

DRUHÝ ADVENTNÍ TÝDEN

Milí přátelé, do druhého týdne jsme vpluly s pokorou. Pokud jste si udělali cvičení podle našeho prvního podcastu, pak se vám bude určitě tento druhý adventní týden pracovat lépe i s další vlastností, a tou je UMĚŘENOST. Opět se v našem podcastu dozvíte mnohem víc. DÁREČEK NAJDETE NA KONCI VÁNOČNÍHO ČLÁNKU ZDE.

PODCASTOVÉ POVÍDÁNÍ S IRENOU KOVÁŘOVOU NA TÉMA DRUHÝ ADVENTNÍ TÝDEN A JAK JÍM PROJÍT VĚDOMĚ

 

 

 

TŘETÍ ADVENTNÍ TÝDEN

Ve třetím adventním týdnu začíná přituhovat, a to ve všech oblastech. Tempo vánočních prací nabírá na obrátkách a také se dostáváme k náročnému tématu osobního rozvoje, a to je ODVAHA K PRAVDĚDÁREČEK NAJDETE NA KONCI VÁNOČNÍHO ČLÁNKU ZDE. 

PODCASTOVÉ POVÍDÁNÍ S IRENOU KOVÁŘOVOU NA TÉMA TŘETÍ ADVENTNÍ TÝDEN A JAK JÍM PROJÍT VĚDOMĚ

 

 

 

ČTVRTÝ ADVENTNÍ TÝDEN

Závěrečný týden adventu se dotýká nádherných a výsostně člověčích kvalit – MOUDROSTI a LÁSKY. Je to jakési osobnostní finále před štědrovečerní transformací. Moudrost je cestou krále. Láska cestou pastýře. Pokud je dokážeme spojit, pak se začnou dít zázraky. Užijte si závěrečný adventní podcast. DÁREČEK NAJDETE NA KONCI VÁNOČNÍHO ČLÁNKU ZDE. 

PODCASTOVÉ POVÍDÁNÍ S IRENOU KOVÁŘOVOU NA TÉMA ČTVRTÝ ADVENTNÍ TÝDEN A JAK JÍM PROJÍT VĚDOMĚ

 

 Líbí se vám obrázek DŮM, KDE BYDLÍ LÁSKA - ZIMA, který jsme použili jako titulní obrázek pro tyto podcasty?

Zde se můžete podívat na všechny jeho dostupné varianty.