15.den: Moje bezpečí v činnosti

15.DEN: MOJE BEZPEČÍ V ČINNOSTI

 

Krásný den všem,

vstupujeme do závěrečné „sedmičky“. Anastasia nás krásně naladila. Od teď věnujeme pozornost už jen a pouze tomu pozitivnímu. Společným tématem těchto posledních sedmi dnů je soběstačnost a lokálnost. Protože právě v těchto dvou pojmech spočívá uzdravení současné situace. Pojďme se každý snažit být maximálně soběstačný a lokální v rámci možností našeho života. Pojďme si vytvořit sedm pevných bodů, které nám pomohou ustát i tu největší bouři. Co je před námi? Sedm dnů v bezpečí, to znamená v soběstačnosti.

Tak tedy, jdeme na to.

 

MOJE BEZPEČÍ V ČINNOSTI

Je krásné, jak je do nás vložena potřeba tvořit. Když někdo na tuto potřebu zapomene, začne bořit.

Ale to není naše cesta. My tvoříme! Najdeme si oblast tvoření, kde je nám dobře a věnujeme se jí, pokud možno pravidelně. Třeba si řeknu, že budu každé úterý a sobotu, hodinu až dvě, tančit. Nebo plést. Nebo zahradničit. Nebo budu pracovat se dřevem. Důležité je, aby to byla činnost, která mě skutečně těší. Vůbec teď nemám na mysli nějaké zaměstnání (i když v ideálním případě to tak být může). Pokud objevím něco, co mě opravdu moc a moc baví dělat a budu se tomu pravidelně věnovat, pak si ve svém životě vytvořím pevný bod.

Najednou se mám na co těšit, můžu plánovat a následně realizovat a nakonec se radovat z toho, co jsem vytvořil(a). Vnímáte, jak celý tento proces (od začátku do konce) doslova pulzuje pozitivními emocemi? A pozitivní emoce mají velmi vysoké vibrace. A vysoké vibrace jsou základ zdraví. Tak je to jednoduché a tak je to účinné. A tak si najděte svou činnost a věnujte se jí pravidelně a uvidíte, že se ve vašem životě rozsvítí.