8.den: Jak zůstat v co nejlepší formě

DEN 8: Jak zůstat v co nejlepší formě

Krásný den všem,

máme za sebou sedm dnů rekapitulace toho nejpodstatnějšího z loňské výzvy. Věříme, že pro naše stálé sledovatele, to bylo užitečné opakování. Pro ty z vás, kteří nás znáte jen chvíli, to jsou praktické informace, které můžete vnášet každý den do svého života.

A co je před námi?

Dalších čtrnáct dnů s mnoha návody, jak uchopit tuto dobu, jak ji prožít (nikoliv přežít). Právě teď je moc důležité pracovat se silou myšlenky (tak, jak jste se mohli dočíst v Anastasii). Navzdory tomu, jak se teď mnoho lidí a situací jeví, nepřijímejte žádné obavy. Protože:

UŽ JSME PŘENESENI PŘES ÚSEK ČASU TEMNÝCH SIL!

OČISTNÉ REGULACE

To, co se děje, jsou jen očistné regulace (tzn. návrat do zdraví spojený s léčením, bolestí a nakonec harmonií). Zlo se ještě snaží držet moc ve svých rukou, kope kolem sebe, cení zuby, ale probuzené vědomí lidí, už nedokáže zastavit. Do všeho proniká světlo. Pojďme společně, blíž a blíž, krok za krokem, vstříc velkému obratu. Obratu od strachu k Lásce.

V následujících čtrnácti dnech budeme víc a víc vstupovat do své síly a do pravého bezpečí. Prvních sedm dní se budeme učit, jak prožít regulační a čistící procesy v co nejlepší formě.

Vaše Irena 

Náš tip NA ZÁVĚR: Jak posílit přirozenou imunitu

Posilujme přirozenou imunitu. Pobývejme co nejvíc na čerstvém vzduchu a slunci. Přes den popíjejme čaj z mladých výhonků černého bezu, prvosenky jarní a fialky vonné (vše po jednom dílu).

Příprava:

1 lžíci směsi zalijeme půl litrem vroucí vody, necháme deset minut louhovat, rozdělíme na dvě dávky a popíjíme týden během dne.