BŘEZEN - feng shui OBRAZ

Milí přátelé,

máme pro vás 3. tapetu do mobilu a počítače z 12 dílné série, která je navázaná na naše české feng shui obrazy. Jsme rádi, že vás v letošním roce můžeme obdarovat, a proto, pokud si chcete vyzkoušet působení našeho obrazu, můžete si jej ZDARMA stáhnout do mobilu a počítače jako tapety, případně je můžete sdílet s vašimi přáteli. V průběhu celého roku od nás každý měsíc dostáváte:

ZDARMA TAPETA DO MOBILU A POČÍTAČE ♥

Harmonizační obrázek, který na vás v průběhu měsíce působí a posiluje určitou životní oblast.

ZDARMA PŘÍBĚH 

Poslouchání příběhů rozvíjí v lidech intuici, empatii, představivost a obrazotvornost a podporuje harmonizaci dané životní oblasti. Nejdůležitější pro změnu a vývoj čehokoliv je právě obrazotvornost a proto s ní pracujeme i v našich online kurzech.

 

BŘEZEN: Feng shui OBRAZ stromy jsou naši andělé

Obraz: Stromy jsou naši andělé

Bagua: sektor RODIČE (rodina)

Oblast je spojena jednak s naší skutečnou fyzickou rodinou a především rodiči. Ale také je zde reflektována naše minulost, vše co nás utvářelo a co nás ovlivňovalo nebo ovlivňuje ještě teď. Oblast Rodina je rovněž spojena s tradicí (jak ve společnosti, tak v rámci širší i úzké rodiny, ale i tradiční schémata v mém životě). Oblast vyzařuje energii otevřenosti a vnímavosti k minulosti (když strom odmítne své kořeny, vyvrátí se a padne), léčení minulosti, harmonizace rodinných vztahů, ale také vitality a zdraví.

Na březen máme pro vás připravenou tapetu obrazu Stromy jsou naši andělé, který vám bude výše zmíněné energie podporovat.

Přejeme vám rodinně pospolitý měsíc březen!

POSTUP STAŽENÍ:

1) Sjeďte níže na obrázek a najeďte na něj myší.

2) Zmáčkněte 1x pravé tlačítko a držte.

3) Vyberte "uložit obrázek jako" / "stáhnout".

4) Obrázek se vám uloží na plochu / do složky, kterou si vyberete.

 

feng shui TAPETA PRO MOBIL ZDE:

tapeta do mobilu zdarma-brezen

 

FENG SHUI TAPETA PRO MONITOR POČÍTAČE ZDE:

feng shui tapeta monitoru zdarma (3)

 

Pokud se vám obraz líbí a toužíte si ho pořídit v tištěné podobě, podívejte se prosím na náš eshop, kde najdete jaké formy a rozměry nabízíme a doplňující feng shui poselství k tomuto obrazu: Stromy jsou naši andělé.

A nezapomeňte si POSLECHNOUT PŘÍBĚH "STROMY JSOU NAŠI ANDĚLÉ"