ÚNOR - feng shui PŘÍBĚH

Milí přátelé,

máme pro vás 2. příběh z 12 dílné série podcastů PŘÍBĚHY, které jsou navázané na naše české feng shui obrazy. Jsme rádi, že vás v letošním roce můžeme obdarovat, a proto, pokud si chcete vyzkoušet působení našeho obrazu, můžete si jej ZDARMA stáhnout do mobilu a počítače jako tapety, případně je můžete sdílet s vašimi přáteli. V průběhu celého roku od nás každý měsíc dostáváte:

♥ ZDARMA TAPETA DO MOBILU A POČÍTAČE ♥

Harmonizační obrázek, který na vás v průběhu měsíce působí a posiluje určitou životní oblast.

♥ ZDARMA PŘÍBĚH ♥

Poslouchání příběhů rozvíjí v lidech intuici, empatii, představivost a obrazotvornost a podporuje harmonizaci dané životní oblasti. Nejdůležitější pro změnu a vývoj čehokoliv je právě obrazotvornost a proto s ní pracujeme i v našich online kurzech.

 

ÚNOR - feng shui PŘÍBĚH MODRÁSCI

 

 

Dana je úspěšná mladá manažerka, mnozí její přátelé říkají – té je opravdu co závidět – je hezká, mladá, zdravá, úspěšná, má krásný veliký byt, je nezávislá. Dana si je vědoma, že ji takto její okolí hodnotí – vždyť právě na tomto obrazu úspěšné nezávislé ženy pracuje už dlouho. Jen ona sama ví, že není tak třeskutě šťastnou, jak to vypadá. Ale dnešní den si užívá – má narozeniny a kolegové kolem ní chodí a tváří se spiklenecky. Polední pauza a je to tady. Přicházejí gratulanti s dárky. Od svých přímých podřízených dostává velký dárek, pečlivě zabalený. Co to asi bude? Dana dárek pomalu rozbaluje a ovládá svou netrpělivost. Dostala obraz. Jsou na něm dva modrásci a spousta květů. Daně se líbí, ale nedokáže si představit, jak by tento obraz ladil s jejím pečlivě minimalisticky vydesignovaným interiérem. Pověsím si ho tady v kanceláři, rozhodne se Dana.

Po pár týdnech si uvědomí, že kolegové, dokonce ani její podřízení nejsou tak napjatí, jako dříve. A úsměvy už nejsou pouze profesionální. A nesnaží se být za každou cenu dokonalí. Danu najednou prostoupí myšlenka – vždyť oni se mě celou dobu báli! Vždycky jsem byla přísná a tvrdá, to ano, ale spravedlivá. Obhajuje Dana sama sebe. „Jo, ale chováš se jako chlap, možná, že to je ten důvod, proč žádné partnerství nevydrží déle než rok,“ nemilosrdně oponuje vnitřní hlas. Hned po práci jde na nákupy a večer objeví on-line kurzy, které ji zaujmou – týkají se feng shui a ženské energie. To bych mohla zkusit, přemítá, pak chvíli váhá a pak to odklikne. Tak a je to, a teď budu studovat feng shui a ženskou energii, to jsou mi věci, zasmála se Dana. Netrvalo dlouho a nové informace začaly s Danou intenzivně pracovat a do jejího života začaly pomalu, ale jistě vstupovat příjemné změny.

Dnes je Dana součástí ženského týmu malé, ale velmi tvořivé firmy a cítí, že je přesně tam, kde má být a její práce jí přináší pocit hlubokého naplnění. Pokud se chcete zeptat na prince – tak žádný se v jejím životě nevyskytuje. Dana ale dobře ví, že tak je to správně. Cítí, že musí na sobě ještě popracovat, aby mohl přijít ten správný muž. A také ví, že se to všechno stane ve správnou chvíli, na správném místě. Ví, že vesmírný intelekt je geniální i láskyplný a že ona sama je tou, která si svůj život tvoří – svými myšlenkami a emocemi. Dana cítí obrovskou vděčnost za život, za příležitost učit se tady na Zemi, cítí se radostně a lehce jako Modrásci, kteří ji na obrazu provázejí už 2 roky.

A pokud ještě nemáte, STÁHNĚTE SI TAPETU "MODRÁSCI"