CELOPODNIKOVÁ DOVOLENÁ: Velice vám všem děkujeme za přízeň, v níže uvedených dnech budeme čerpat letní dovolenou. Můžete i nadále nakupovat, objednávky vyřídíme vždy první den po konci dovolené. DOVOLENÁ: 27. 07. - 11. 08. 2024 a 17. 08. - 25. 08. 2024

ČERVENEC - feng shui OBRAZ

Milí přátelé,

máme pro vás 7. tapetu do mobilu a počítače z 12 dílné série, která je navázaná na naše české feng shui obrazy. Jsme rádi, že vás v letošním roce můžeme obdarovat, a proto, pokud si chcete vyzkoušet působení našeho obrazu, můžete si jej ZDARMA stáhnout do mobilu a počítače jako tapety, případně je můžete sdílet s vašimi přáteli. V průběhu celého roku od nás každý měsíc dostáváte:

♥ ZDARMA TAPETA DO MOBILU A POČÍTAČE ♥ 

Harmonizační obrázek, který na vás v průběhu měsíce působí a posiluje určitou životní oblast.

ZDARMA PŘÍBĚH 

Poslouchání příběhů rozvíjí v lidech intuici, empatii, představivost a obrazotvornost a podporuje harmonizaci dané životní oblasti. Nejdůležitější pro změnu a vývoj čehokoliv je právě obrazotvornost a proto s ní pracujeme i v našich online kurzech.

 

ČERVENEC: Feng shui OBRAZ "KAŽDÝ MÁ SVOU HVĚZDU"

Obraz: Každý má svou hvězdu

Bagua: sektor DĚTI (KREATIVITA)

Oblast je spojena s dětmi, ale také tvořivostí, plány do budoucna a s budoucností vůbec. A také s našimi pocity a emocemi – protože z nich můžeme čerpat svou kreativitu pro budoucnost. Naše současnost není nic jiného než materializované myšlenky z minulých let. Naše budoucnost si tvoříme tím, co si myslíme a cítíme teď. Tvořte svou budoucnost i skrze tapetu našeho obrazu Každý má svou hvězdu.

Přejeme vám tvořivý červenec!

 

POSTUP STAŽENÍ:

1) Sjeďte níže na obrázek a najeďte na něj myší.

2) Zmáčkněte 1 x pravé tlačítko a držte.

3) Vyberte "uložit obrázek jako" / "stáhnout".

4) Obrázek se vám uloží na plochu / do složky, kterou si vyberete.

 

feng shui TAPETA PRO MOBIL ZDE:

tapeta do mobilu zdarma-cervenec

 

FENG SHUI TAPETA PRO MONITOR POČÍTAČE ZDE:

feng shui tapeta monitoru zdarma (7)

 

Pokud se vám obraz líbí a toužíte si ho pořídit v tištěné podobě, podívejte se prosím na náš eshop, kde najdete jaké formy a rozměry nabízíme a doplňující feng shui poselství k tomuto obrazu: Každý má svou hvězdu.

A nezapomeňte si poslechnout PŘÍBĚH "KAŽDÝ MÁ SVOU HVĚZDU"