KVĚTEN - feng shui PŘÍBĚH

Milí přátelé,

máme pro vás 5. příběh z 12 dílné série podcastů PŘÍBĚHY, které jsou navázané na naše české feng shui obrazy. Jsme rádi, že vás v letošním roce můžeme obdarovat, a proto, pokud si chcete vyzkoušet působení našeho obrazu, můžete si jej ZDARMA stáhnout do mobilu a počítače jako tapety, případně je můžete sdílet s vašimi přáteli. V průběhu celého roku od nás každý měsíc dostáváte:

ZDARMA TAPETA DO MOBILU A POČÍTAČE ♥

Harmonizační obrázek, který na vás v průběhu měsíce působí a posiluje určitou životní oblast.

ZDARMA PŘÍBĚH ♥

Poslouchání příběhů rozvíjí v lidech intuici, empatii, představivost a obrazotvornost a podporuje harmonizaci dané životní oblasti. Nejdůležitější pro změnu a vývoj čehokoliv je právě obrazotvornost a proto s ní pracujeme i v našich online kurzech.

KVĚTEN - feng shui PŘÍBĚH DOMA

 

 

Erika je 7mi letá holčička. Od malička vyrůstá v dětském domově. Její maminka čas od času pošle pohled. Erika přemýšlí, kdy svou maminku viděla podruhé a naposledy. Ví přesně, kdy ji viděla poprvé – přece když se narodila, jenže to už si nepamatuje. Pak se se svou maminkou setkala, když ji přijela navštívit do domova. To byly Erice asi 3 roky. Dnes si jen matně vybavuje, že maminka voněla po levanduli, že má stejné oči barvy lesního medu jako Erika, ale nemá ani tak dlouhé a ani tak tmavé vlasy jako Erika. A to je vlastně všechno, co o ní děvčátko ví. Možná je to tak lepší, protože holčička si může svou maminku představovat jako nejlepší maminku na světě, která by se o ní jistě ráda starala, ale musí hodně pracovat. A až jednou vydělá dost peněz, přijede si pro Eriku a budou bydlet spolu. To je sen, který si Erika sní. V domově to vůbec není špatné, pořád se něco děje, ale maminka je maminka. Jednoho dne přijela za dětmi do domova krásná paní. Přivezla dětem plno dárků a také obrázky do společných prostor i do dětských pokojů. Eriku obrázky fascinovaly, vyzařovaly přesně tu energii, kterou očekávala od své maminky, ale které se jí stále nedostávalo. Líbily se jí zářivé barvy, radostné energie, i zvláštní tajemno. Nejvíce ji přitahoval obraz Doma – holčička měla pocit, že je tu zachyceno vše, po čem touží – vlídný domov. Dům, ve kterém pro ni maminka chystá něco dobrého k jídlu. Zahrada, kde si může hrát a kde společně s maminkou pracují i odpočívají -  a také přijímají hosty a dělí se o svůj malý zelený ráj s ptáčky a broučky a možná i s nějakým pejskem, kočičkou a slepičkami. Erika doširoka otevřela oči, uvědomila si, že ji obraz zcela vtáhl do tvoření nové reality, která se může stát skutečností.

Děti měly ještě před odjezdem krásné paní napsat své největší přání a vhodit do velké krabice z tvrdého papíru. Večer si povídaly, co si kdo přál. Václav chtěl tričko s podpisem slavného hokejisty, Janička nalepovací třpytivé kamínky na obličej, Romanka panenku s dlouhými vlasy, která bude jen její. Verunka flétnu, na kterou by mohla hrát, Kája velkou knihu o dinosaurech. A co ty, otočily se děti na Eriku. Já bych si moc přála zahradu, sklopila Erika oči, protože se trochu styděla. No, uvidíme, která přání se vám splní, řekla paní vychovatelka, ale děti, chce to trpělivost, určitě to nebude hned. Čas plynul a děti na svá přání skoro zapomněly. A pak, v červenci, v sobotu, v 9 hodin ráno, přijela do domova krásná paní a s ní 5 dalších žen, které dětem připadaly jako pohádkové víly. Všechny měly v očích zvláštní světlo a na sobě dlouhé splývající sukně, ve kterých se měkce pohybovaly. Krásná paní předala dětem jejich vysněné dárky. Zbývala jen Erika. „Eriko, tvým velkým přáním je mít zahradu, řekla jedna z žen holčičce. Přicházíme za tebou z naší rodové vesnice, kde jsme pro tebe připravili veliký pozemek, který bude jen tvůj. A další pozemek pro váš dětský domov, abyste mohli všichni v létě o prázdninách pobývat mezi námi a spolu s námi tvořit.“

„Víte jaký je nejvyšší zákon vesmíru?“ zeptala se dětí další z žen. Nikdo nevěděl. „Zdokonalovat životní prostor,“ usmála se na děti žena, protože tehdy zdokonalujeme i sami sebe. Erika měla znovu intenzivní pocit, že to, co cítí ve svém srdci, je už hmatatelné, tak živý byl obraz nádherného místa, které si stvořila. Těšila se i na společné utváření prostoru, který dostal dětský domov. Těšila se, až pozná všechny lidi z komunity. Těšila se na překrásné budoucí, protože teď už věděla, že se to stane.

A pokud ještě nemáte, STÁHNĚTE SI TAPETU "DOMA"