ČERVEN - feng shui OBRAZ

Milí přátelé,

máme pro vás 6. tapetu do mobilu a počítače z 12 dílné série, která je navázaná na naše české feng shui obrazy. Jsme rádi, že vás v letošním roce můžeme obdarovat, a proto, pokud si chcete vyzkoušet působení našeho obrazu, můžete si jej ZDARMA stáhnout do mobilu a počítače jako tapety, případně je můžete sdílet s vašimi přáteli. V průběhu celého roku od nás každý měsíc dostáváte:

ZDARMA TAPETA DO MOBILU A POČÍTAČE ♥ 

Harmonizační obrázek, který na vás v průběhu měsíce působí a posiluje určitou životní oblast.

♥ ZDARMA PŘÍBĚH ♥

Poslouchání příběhů rozvíjí v lidech intuici, empatii, představivost a obrazotvornost a podporuje harmonizaci dané životní oblasti. Nejdůležitější pro změnu a vývoj čehokoliv je právě obrazotvornost a proto s ní pracujeme i v našich online kurzech.

 

ČERVEN: Feng shui OBRAZ "ANDĚL ŽEHNÁ ZAHRÁDKÁŘŮM"

Obraz: Anděl žehná zahrádkářům

Bagua: sektor PŘÁTELÉ

Tato oblast se spojuje s energií přátelství, s našimi fyzickými přáteli, ale také s naší neviditelnou podporou anděly, vílami a stejně jako v oblasti Bohatství, i zde působí energie šťastných „náhod.“ Číňané věří, že každý člověk dostává pro svůj život stejnou dávku štěstí. Lišíme se pouze v tom, že jsme či nejsme schopní vidět příležitosti, které nám přicházejí do života. Anebo jsme či nejsme schopni je v našem životě uplatňovat. Oblast je také spojena s komunikací a kontaktem s druhými. Na měsíc červen pro vás máme tapetu obrazu Anděl, žehná zahrádkářům. Vyzkoušejte jeho energii!

Přejeme vám šťastný červen!

POSTUP STAŽENÍ:

1) Sjeďte níže na obrázek a najeďte na něj myší.

2) Zmáčkněte 1x pravé tlačítko a držte.

3) Vyberte "uložit obrázek jako" / "stáhnout".

4) Obrázek se vám uloží na plochu / do složky, kterou si vyberete.

 

feng shui TAPETA PRO MOBIL ZDE:

tapeta do mobilu zdarma-cerven

 

FENG SHUI TAPETA PRO MONITOR POČÍTAČE ZDE:

feng shui tapeta monitoru zdarma (6)

 

Pokud se vám obraz líbí a toužíte si ho pořídit v tištěné podobě, podívejte se prosím na náš eshop, kde najdete jaké formy a rozměry nabízíme a doplňující feng shui poselství k tomuto obrazu: Anděl žehná zahrádkářům.

A nezapomeňte si POSLECHNOUT PŘÍBĚH "ANDĚL ŽEHNÁ ZAHRÁDKÁŘŮM" .