LEDEN - feng shui OBRAZ

Milí přátelé,

jsme na začátku 12 dílné série, která je navázaná na naše české feng shui obrazy. Jsme rádi, že vás v letošním roce můžeme obdarovat, a proto, pokud si chcete vyzkoušet působení našeho obrazu, můžete si jej ZDARMA stáhnout do mobilu a počítače jako tapety, případně je můžete sdílet s vašimi přáteli. V průběhu celého roku od nás každý měsíc dostáváte:

ZDARMA TAPETA DO MOBILU A POČÍTAČE ♥

Harmonizační obrázek, který na vás v průběhu měsíce působí a posiluje určitou životní oblast.

ZDARMA PŘÍBĚH ♥

Poslouchání příběhů rozvíjí v lidech intuici, empatii, představivost a obrazotvornost a podporuje harmonizaci dané životní oblasti. Nejdůležitější pro změnu a vývoj čehokoliv je právě obrazotvornost a proto s ní pracujeme i v našich online kurzech.

 

LEDEN: Feng shui OBRAZ JARO V TULIPÁNOVĚ

Obraz: Jaro v Tulipánově

Bagua: sektor CESTA

Protože jsme na začátku roku, vybrali jsme pro vás oblast bagua, která se nazývá cesta. Cesta znamená můj smysl života, odvahu k novým začátkům. Pokud si chcete do tohoto roku vnést více radosti do života, více kreativity a odvahy, vykročit, dostat se blíže sami k sobě a odpoutat se od minulosti, pak můžete na sebe nechat působit obraz Jaro v Tulipánově.

Přejeme všem krásný měsíc leden. 

 

POSTUP STAŽENÍ:

1) Sjeďte níže na obrázek a najeďte na něj myší.

2) Zmáčkněte 1x pravé tlačítko a držte.

3) Vyberte "uložit obrázek jako" / "stáhnout".

4) Obrázek se vám uloží na plochu / do složky, kterou si vyberete.

 

feng shui TAPETA PRO MOBIL ZDE:

tapeta do mobilu zdarma-leden

 FENG SHUI TAPETA PRO MONITOR POČÍTAČE ZDE:

feng shui tapeta monitoru zdarma (1)_2

 

Pokud se vám obraz líbí a toužíte si ho pořídit v tištěné podobě, podívejte se prosím na náš eshop, kde najdete jaké formy a rozměry nabízíme a doplňující feng shui poselství k tomuto obrazu: Jaro v Tulipánově.

A nezapomeňte si POSLECHNOUT PŘÍBĚH "JARO V TULIPÁNOVĚ"