ÚNOR - feng shui OBRAZ

Milí přátelé,

máme pro vás 2. tapetu do mobilu a počítače z 12 dílné série, která je navázaná na naše české feng shui obrazy. Jsme rádi, že vás v letošním roce můžeme obdarovat, a proto, pokud si chcete vyzkoušet působení našeho obrazu, můžete si jej ZDARMA stáhnout do mobilu a počítače jako tapety, případně je můžete sdílet s vašimi přáteli. V průběhu celého roku od nás každý měsíc dostáváte:

ZDARMA TAPETA DO MOBILU A POČÍTAČE

Harmonizační obrázek, který na vás v průběhu měsíce působí a posiluje určitou životní oblast.

ZDARMA PŘÍBĚH

Poslouchání příběhů rozvíjí v lidech intuici, empatii, představivost a obrazotvornost a podporuje harmonizaci dané životní oblasti. Nejdůležitější pro změnu a vývoj čehokoliv je právě obrazotvornost a proto s ní pracujeme i v našich online kurzech.

 

ÚNOR: Feng shui OBRAZ MODRÁSCI

Obraz: Modrásci

Bagua: sektor PARTNERSTVÍ

Oblast Partnerství se týká všech našich vztahů, především našeho partnerství či manželství, ale patří sem i vztahy s přáteli, na pracovišti. Spojuje s ženskou energií a silnými ženskými principy jako jsou vnímavost, intuice, sdílení, štědrost a radost z dávání. Vneste si tyto energie do života. Pro tuto oblast jsme pro vás připravili tapetu našeho obrazu Modrásci.

Přejeme všem krásný měsíc únor. 

 

POSTUP STAŽENÍ:

1) Sjeďte níže na obrázek a najeďte na něj myší.

2) Zmáčkněte 1x pravé tlačítko a držte.

3) Vyberte "uložit obrázek jako" / "stáhnout".

4) Obrázek se vám uloží na plochu / do složky, kterou si vyberete.

 

feng shui TAPETA PRO MOBIL ZDE:

tapeta do mobilu zdarma-unor

 

FENG SHUI TAPETA PRO MONITOR POČÍTAČE ZDE:

feng shui tapeta monitoru zdarma (2)_1

Pokud se vám obraz líbí a toužíte si ho pořídit v tištěné podobě, podívejte se prosím na náš eshop, kde najdete jaké formy a rozměry nabízíme a doplňující feng shui poselství k tomuto obrazu: Modrásci .

A nezapomeňte si POSLECHNOUT PŘÍBĚH MODRÁSCI