ZÁŘÍ - feng shui PŘÍBĚH

Milí přátelé,

máme pro vás 9. příběh z 12 dílné série podcastů PŘÍBĚHY, které jsou navázané na naše české feng shui obrazy. Jsme rádi, že vás v letošním roce můžeme obdarovat, a proto, pokud si chcete vyzkoušet působení našeho obrazu, můžete si jej ZDARMA stáhnout do mobilu a počítače jako tapety, případně je můžete sdílet s vašimi přáteli. V průběhu celého roku od nás každý měsíc dostáváte:

ZDARMA TAPETA ♥

Harmonizační obrázek, který na vás v průběhu měsíce působí a posiluje určitou životní oblast.

ZDARMA PŘÍBĚH ♥

Poslouchání příběhů rozvíjí v lidech intuici, empatii, představivost a obrazotvornost a podporuje harmonizaci dané životní oblasti. Nejdůležitější pro změnu a vývoj čehokoliv je právě obrazotvornost a proto s ní pracujeme i v našich online kurzech.

srpen - feng shui PŘÍBĚH "MÁKY"

 

 

Lucie jde ulicí a prohlíží si tváře lidí, které míjí. Lidé mají většinou lhostejný výraz, pár se jich dokonce tváří pozitivně, pár smutně, ale nikdo nemá vyloženě naštvaný obličej. Asi jenom já, myslí si Lucie. Cožpak jenom já nemám štěstí na chlapy? Proč přitahuju typy, který potřebují jenom služku, a který si na mě hojí svoje frustrace? A když je přestanu bavit, tak mě odkopnou, pokračuje Lucie v neveselém přemítání. Najednou jí doslova přitáhne oči obrázek ve výloze. Jsou na něm růžové a rudé máky. Vejde do krámku. Potřebuji nějakou radost, pomyslí si, a Máky koupí. Dostane k nim pohled se stejným motivem. Na zadní straně pohlednice je napsáno „Skutečná sláva nepřichází zvenčí, ale zevnitř.“

Lucie se dívá na obraz, který si pověsila do jídelny. Jakže byla ta věta, pomyslí si a znovu si na pohledu přečte: „Skutečná sláva nepřichází zvenčí, ale zevnitř.“ „Jak tomu mám rozumět?“ „Dokud si nebudeš vážit sama sebe, nebudou si tě vážit ani druzí,“ slyší hlas ve své hlavě. „Hm, tak to už je pro mě srozumitelnější. Ale jak to mám udělat, abych si vážila sama sebe?“ ptá se znovu Lucie. Nic. Ticho. Hlas mlčí.

Je ráno, Lucie snídá svou oblíbenou ovesnou kaši a prohlíží si obraz. Tak mám pocit, že dnes nebude tak špatný den, říká si sama pro sebe. Vážím si sama sebe, vážím si sama sebe, vážím si sama sebe, opakuje si, ale nemá pocit, že by to nějak fungovalo. To asi nebude cesta. Do práce dorazí už zase docela sklesle, sebehodnota na nule – jako obvykle. O přestávce si brouzdá na internetu. Na vlně ženství, čte Lucie. Má pocit, že se jí to nějak týká, že by jí to něco mohlo přinést. Jdu do toho, odklikla přihlášku do on-line kurzu.

Po dvou měsících studia si Lucie uvědomí, že je něco jinak – vlastně všechno je jinak. „Ty teď pořád záříš, co se děje, vypadáš naprosto skvěle?“ ptá se jí kamarádka, když si spolu vychutnávají báječnou dýňovou polévku. „Myslím, že je to tím kurzem,“ odpoví zamyšleně Lucie. Díky Na vlně ženství jsem poznala značku Milujsukni a jejich neskutečné sukně. Taky Happy Mary – absolutně přírodní kosmetika – mě naprosto uchvátila, už nic jiného nechci. Ale to nejdůležitější přišlo zevnitř – mám se ráda, vážím si sama sebe, cítím velikou vděčnost za každý den a vím, že život je nádherný.

Lucie si všimne, že si ji se zájmem prohlíží sympatický mladý muž od protějšího stolu. Dříve by asi zrudla a sklopila oči, ale teď se na muže klidně a přátelsky usměje. Lucie teď vnímá obdivných pohledů od mužů víc a užívá si ten zájem. Ale to je všechno, ví, že ještě potřebuje popracovat sama se sebou a upevnit svou sebedůvěru a teprve pak bude připravena na vztah.  Ví, že vesmír pro ni připravil toho nejlepšího možného partnera. A také ví, že je jen na ní, jaký ten muž bude, protože jí bude zrcadlit. Protože podobné přitahuje podobné. Lucie se chce nejprve pro sebe a potom pro něj stát láskyplnou a život milující. Chci být jako mák, pomyslí si – krásná, zářivá, křehká svým okvětím a silná svou podstatou, plná světlých myšlenek – semínek, které vyklíčí, vyrostou a rozkvetou a přinesou ještě mnohem víc krásy, křehkosti a síly.

 

Pokud ještě nemáte, stáhněte si TAPETU "MÁKY".