ZÁŘÍ - feng shui OBRAZ

Milí přátelé,

máme pro vás 9. tapetu do mobilu a počítače z 12. dílné série, která je navázaná na naše české feng shui obrazy. Jsme rádi, že vás v letošním roce můžeme obdarovat, a proto, pokud si chcete vyzkoušet působení našeho obrazu, můžete si jej ZDARMA stáhnout do mobilu a počítače jako tapety, případně je můžete sdílet s vašimi přáteli. V průběhu celého roku od nás každý měsíc dostáváte:

♥ ZDARMA TAPETA DO MOBILU A POČÍTAČE ♥ 

Harmonizační obrázek, který na vás v průběhu měsíce působí a posiluje určitou životní oblast.

ZDARMA PŘÍBĚH 

Poslouchání příběhů rozvíjí v lidech intuici, empatii, představivost a obrazotvornost a podporuje harmonizaci dané životní oblasti. Nejdůležitější pro změnu a vývoj čehokoliv je právě obrazotvornost a proto s ní pracujeme i v našich online kurzech.

 

srpen: Feng shui OBRAZ "máky"

Obraz: MÁKY

Bagua: sektor SLÁVA

Číňané nevnímají slávu jako něco, co ke mně přichází pouze zvenčí. I když i tento typ slávy do oblasti patří, hlavní význam spočívá ve slávě vnitřní. Týká se naší zdravé sebelásky, sebehodnoty a sebeúcty. Vnější sláva je pomíjivá a velmi proměnlivá, sláva vnitřní závisí jen na nás a může být pevná a stabilní. S tím souvisí energie nesená oblastí Slávy. Je to energie vášně, nadání a mentálních schopností. Oblast nese silnou dynamiku a pohyb.

Vneste si vášeň do života s tapetou našeho obrazu Máky.

 

POSTUP STAŽENÍ:

1) Sjeďte níže na obrázek a najeďte na něj myší.

2) Zmáčkněte 1 x pravé tlačítko a držte.

3) Vyberte "uložit obrázek jako" / "stáhnout".

4) Obrázek se vám uloží na plochu / do složky, kterou si vyberete.

 

feng shui TAPETA PRO MOBIL ZDE:

tapeta do mobilu zdarma-zari

 

FENG SHUI TAPETA PRO MONITOR POČÍTAČE ZDE:

feng shui tapeta monitoru zdarma (9)

 

Pokud se vám obraz líbí a toužíte si ho pořídit v tištěné podobě, podívejte se prosím na náš eshop, kde najdete jaké formy a rozměry nabízíme a doplňující feng shui poselství k tomuto obrazu: OBRAZ MÁKY.

A nezapomeňte si poslechnout  PŘÍBĚH "MÁKY"