Dárky do Domova pro seniory v Pacově

Jedna z nás pochází z Pacova, krásného města na rozhraní Vysočiny a Jižních Čech. A protože má toto místo uloženo v srdci, jsme velmi vděčné, že jsme mohly, už v létě, díky vám obdarovat babičky a dědečky právě z tohoto místa.

Díky vám a kampani "Kupte si 1 obrázek malého formátu a my pošleme další jeden do vybraného domova pro seniory". A to se děje celý tento rok. Babičkám i dědečkům v Domově pro seniory jsme darovaly obrázky s různými motivy našich obrazů, které nyní vnáší radost do každého jejich dne.

Pocítily jsme i velké přání podpořit Domov se zvláštním režimem, který je společně s Domovem pro seniory součástí Domu sociálních služeb v Pacově, kde jsou klienti zatížení Alzheimerovou nemocí nebo jiným typem demence. K malým obrázkům jsme připojily i obraz "Láska tvoří", který nyní visí na zdi tohoto centra a plně ho podporuje.

Jste to vy, naši milí zákazníci, kterým se obrázky líbí a díky tomu jsme mohli do Domova sociálních služeb Pacov, p.o. poslat kousek štěstí. Děkujeme, že můžeme.