Léto s Rozmarýnkem

Poslední článek jsme pro vás připravili na začátku léta a tak se může zdát, že se u nás nic neděje. Ale opak je pravdou. Jednou z krásných věcí, o kterou se s vámi chceme podělit, je naše účast na příměstských táborech a exkurzích v zahradách.

Máme za sebou krásné, šťavnaté léto, které jsme trávili v našich Zahradách nad městem. Jako každý rok, také letošní léto se neslo v náladě příměstských táborů a školních exkurzí.

ŠKOLNÍ VÝLETY ZA ROZMARÝNKEM A VÍLAMI

Červen patřil školním a školkovým výletům. Paní učitelky si vybraly naší Vílí stezku jako cíl školního výletu a tak jsme mohli dětem představit našeho Rozmarýnka a vyzkoušet si, jak je budou kreativní deníky bavit. A bylo to bááájo :-)

 

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY PRO HOLČIČKY

Přes letní prázdniny pak s námi tvořilo více než 60 holčiček a mladých slečen. Povídaly jsme si a rozjímaly mimo jiné také nad tématy z našich kreativních deníků Hanička a skřítek Rozmarýnek. Holčičky se tak mohly seznámit nejen s pohádkami a bavit se nad připravenými cvičeními, ale celý týden si užívat čas v zahradách, které se staly inspirací pro tyto knihy. A pro nás to byla opět nádherná zkušenost. Každá z malých holčiček i mladých slečen je jedinečná, plná radosti a skvělých nápadů. Měli bychom se jimi inspirovat a řídit se srdcem jako ony.

Celá metodika příměstských táborů byla připravená ve spolupráci s centrem osobního rozvoje Měsíčnice, kde učí naše Irenka (autorka knih a malířka a výtvarnice). Letošní tábory se nesly v duchu témat z našich knih o Rozmarýnkovi. Přednostně se tak holčičky seznámily se všemi čtyřmi knížkami, i když dvě - Podzim a Zima, nejsou ještě vydané. Jako třešínka na dortu pak byly dárečky od nás jako obrázky nebo kreativní magnetky

Nahlédněte do zahrad a ochutnejte atmosféru, kterou letos tři týdny zažívaly malé víly.