CELOPODNIKOVÁ DOVOLENÁ: Velice vám všem děkujeme za přízeň, v níže uvedených dnech budeme čerpat letní dovolenou. Můžete i nadále nakupovat, objednávky vyřídíme vždy první den po konci dovolené. DOVOLENÁ: 27. 07. - 11. 08. 2024 a 17. 08. - 25. 08. 2024

Home staging - cesta k bydlení v radosti a hojnosti

Další spolupráci, která přináší lidem radost a hojnost, jsme vytvořili společně s báječnou ženou z realitní kanceláře REMAX. Díky Ivance a našim feng shui obrazům mohou klienti této realitní kanceláře začít bydlet s podporující energií radosti a hojnosti, kterou jim naše obrazy přináší. A jak se to děje? Velmi jednoduše, Ivana Hájková z českobudějovické skupiny REMAX Dynamic využívá při home stagingu naše obrazy a dekoruje tak stěny bytů i domů. A my jsme ji požádali o sdílení její zkušenosti, kterou vám nyní přinášíme:

 

1. Ivanko, jak jsi vnímala interiér před a po instalaci našich obrazů?

Dům, který jsem měla pronajmout má sám od sebe hezké kouzlo. Tím, že byl zařízený nepůsobil smutně. Přesto musím upřímně konstatovat, že až s obrazy dostal dům ŠMRNC, celý se rozzářil a zútulnil. Přesně toto pro své prezentace potřebuji.2. Jak se ti s obrazy spolupracovalo během homestagingu, při kombinaci s dalšími dekoracemi?

Naprosto geniálně. U žádné místnosti či nábytku jsem neměla pocit přeplácanosti nebo že se obraz do dané místnosti nehodí.3. Jaké jsi vnímala reakce návštěvníků, zájemců o pronájem?

Při prohlídkách bylo jasně cítit, že se klienti cítí velmi dobře. Nikoho obrazy nepřekvapily. Měla jsem dojem, že obrazy "splynuly" s domem.

 

Máme radost, že domeček byl pronajat ve velmi krátkém čase a bylo opravdu hodně zájemců. A nyní vás zveme na malou fotoreportáž, ochutnávku toho, jak takový homestaging s našimi obrazy vypadá: