CELOPODNIKOVÁ DOVOLENÁ: Velice vám všem děkujeme za přízeň, v níže uvedených dnech budeme čerpat letní dovolenou. Můžete i nadále nakupovat, objednávky vyřídíme vždy první den po konci dovolené. DOVOLENÁ: 27. 07. - 11. 08. 2024 a 17. 08. - 25. 08. 2024

Prodejní výstava v galerii NAGA Hluboká nad Vltavou

NAGA_vystava obrazu_irena kovarova_tvorimesrdcem_zeme poka blahem

 

NAGA Vystava Zeme poka blahem_Irena Kovarova

galerii NAGA se můžete těšit zatím na NEJVĚTŠÍ LETOŠNÍ VÝSTAVU. Irenka si vybrala tento prostor pro představení svých některých nejnovějších obrazů:

A na Zemi je dobro ♡ Hojnost ♡ Duše stromu ranní ♡ Duše stromu půlnoční

 

Fotografie nezachytí energii ani barvy, kterými Irenka ztvárnila svou novou kolekci obrazů. Moc se těšíme na vaše reakce a ještě víc na to, až se nám podaří vytvořit reprodukce těchto obrazů.

 

 

PROSTOR PRO UMĚNÍ, ALE TAKÉ PODPORU TĚCH, KTEŘÍ JÍ POTŘEBUJÍ

Galerii NAGA ve Hluboké nad Vltavou založili v roce 2021 a zaměstnávají lidi se zdravotním handicapem. Kromě výstavy je možné si v galerii zakoupit originální výrobky sociálních podniků z jižních Čech. Veškerý výtěžek galerie podporuje sociální projekty se zaměřením na zapojení lidí se zdravotním handicapem do běžného i pracovního života. 

Jejich nabídku dárků doplníme také o naše dárkové a designové předměty z Irenky tvorby a z prodeje obrazů a dárků, které si v galerii zakoupíte společně finančně podpoříme vybrané sociální projekty, které galerie podporuje. 

 

KDY A KDE

Kde: Nadační galerie NAGA, Masarykova 42, Hluboká nad Vltavou

Kdy: červen - srpen 2022

Vaše dotazy na obrazy z výstavy směřujte prosím na naší Alenku: Alena Kučerová, 774 505 774, alena@tvorimesrdcem.cz

Výstavu ZEMĚ POKÁ BLAHEM Mgr. Ireny Kovářové

si můžete v GALERII NAGA užít od ČERVNA DO SRPNA 2022 v rámci otevírací doby.

Všechny aktuální výstavy najdete zde.