CELOPODNIKOVÁ DOVOLENÁ: Velice vám všem děkujeme za přízeň, v níže uvedených dnech budeme čerpat letní dovolenou. Můžete i nadále nakupovat, objednávky vyřídíme vždy první den po konci dovolené. DOVOLENÁ: 27. 07. - 11. 08. 2024 a 17. 08. - 25. 08. 2024

Novoroční poselství z Tvorimesrdcem.cz

tvorimesrdcem_novorocni poselstvi_2022

Krásný den všem,

v závěru uplynulého roku jsme mohly být velmi štědré. A to hlavně díky vám, kterým se naše produkty líbí. Mohly jsme tak podpořit Veroniku Kašákovou a její projekt Restart pro děti z dětského domova, dále seniory z Emauz na Dobré Vodě a vyhlídnuté máme jedno Alzheimer centru v Praze, kam půjdou další naše obrázky.  Také jsme podpořily pěstouňátka a sklad pro pěstouny v jižních Čechách (a to hned 2x), o který se vzorně stará Janička Seilerová.

Opravdu toho bylo hodně. Moc vám za to děkujeme!

Pevně věříme, že to, co jste si pořídili, vám přináší radost do všech oblastí života. Budete-li chtít, napište nám, jak se vám s našimi produkty žije nebo koho jste s nimi potěšili. Uděláte nám tím velikou radost - stačí napsat na email naší Alence: alena@tvorimesrdcem.cz.

Uplynulý rok byl prostě nádherný! A to i přesto, že všude kolem nás bylo mnoho zlého. Ale řekly jsme si, že to špatné prostě nepřijímáme. A zabývaly jsme se tím dobrým. Prostě jsme důvěřovaly Bohu a taky fyzice a Einsteinovi:

tvorimesrdcem_novorocni poselstvi_2022 albert einstein

„Všechno je energie. Nic jiného než energie neexistuje. Vytvořte v sobě vibraci reality, kterou chcete, a není jiná možnost, než že tato realita vznikne. Jiný výsledek není možný. To není filosofie, to je fyzika.“ (Albert Einstein)

A víte, co jsme si ověřily?

Že ono to opravdu funguje, že to tak skutečně je! Takže si, milí přátelé, představujte nádherný rok 2022. Rok žitý ve svobodě, zdraví, radosti a hojnosti. Naciťte si tento obraz, nalaďte se na něj a pevně se jej držte. Čím pevněji budeme věřit a čím více nás bude, tím dříve se stane skutečností.

A to není všechno!

Připravily jsme pro vás báječné novinky, které vám budeme postupně představovat. Těšíme se na společné putování skvělým rokem 2022 a přejeme vám z celého srdce, ať je váš každý nový den šťastný a láskyplný!

Irenka, Martinka a Alenka