Příběh s pěstouňátky pokračuje

tvorimesrdcem_blog_pribeh s pestounatky pokracuje (1)

Určitě si všichni pamatujete naší spolupráci s Janičkou Seilerovou a jejím Skladem pro pěstouny. A my máme velikou radost, že se s vámi můžeme podělit o krásné pokračování tohoto příběhu. Jak říká naše Irenka, když láska tvoří, nejde to už zastavit. A to je nádhera. 

IMG-20211223-WA0031 IMG-20211223-WA0032

Chvíli před Vánoci nás oslovila paní Adéla Kučerová z organizace Svobodná základní škola a lesní mateřská škola DOMA V LESE, z.s., která přišla s krásným nápadem. 

 

Nechala se inspirovat a vybrala si Sklad pro pěstouny za neziskovou organizaci, kterou v roce 2021 podpoří. A aby podpora měla co největší dosah, rozhodla se motivovat k podpoře Skladu také dobré duše ve svém okolí skrze vánoční PFko.

 

Slovo dalo slovo a pustili jsme se do díla. Paní Adéla si vybrala obrázek Na Stříbrném kopci - zima a přidala k tomu na zadní stranu svou grafiku s informacemi o sbírce a přáním všeho dobrého. Vzniklo tak nádherné PFko v rozměru našich malých obrázků, které jsou svou velikostí vhodné do menších prostorů, nebo jako podporující designový doplněk, například k pracovnímu stolu či na nástěnku.

S RADOSTÍ TOMU ŘÍKÁME PFKO, KTERÉ NEVYHODÍŠ

tvorimesrdcem_blog_pribeh s pestounatky pokracuje (2)

Abychom z naší strany sbírku pro Sklad pro pěstouny podpořili co nejvíce, převzali jsme veškeré náklady na tisk PFek. A teď ta radostná zpráva - organizace DOMA V LESE poslala Skladu pro pěstouny nádhernou částku 22.022 Kč a také se jim podařilo namotivovat další, kteří zaslali dohromady další 3.000 Kč. To je nádhera! 

Závěrem s vámi sdílíme reportáž Událostí jižní Čechy, která je celá o Skladu pro pěstouny. Můžete tak sami vidět důležitý význam této neziskové organizace, kterou je radost podporovat. 

 

p.s. v závěru reportáže je Janičkou dárkyni oblečení předáván náš malý obrázek Už to nejde zastavit. Malý dárek jako poděkování za podporu. Prostě a jednoduše - láska tvoří a už to nejde zastavit :-)