Nový obleček pro váš byt

Krásný den vám všem,

máme pro vás další skvělou novinku. Jak mnozí víte, již čtyři roky spolupracujeme s TOP second handem - Klárky Vachové a Milenky Fálové - na každoročním měsíčnicovém Bazárku Milujsukni, který je u vás stále oblíbenější.

A právě nyní jsme udělaly další krok, který povede k intenzivnější spolupráci. Nově najdete v prodejně TOP second handu (Nová 16, České Budějovice) nejen krásné kousky na sebe, ale i naše obrazy. Vybrali jsme takové, které budou podporovat nejen místo samotné, ale i všechny jeho návštěvníky.

Víte, jaké oblasti života nám léčí či zintenzivňují jednotlivé barvy? Žlutá barva je radost a naděje, oranžová znamená, že řeším vztahy, červená je aktivita, růžová něha a komunikace, fialová mateřství a intuice, světle modrá svoboda, tmavě modrá znamená touhu po řádu a pravidlech, světle zelená nezralost, tmavě zelená potřebu uznání, hnědá je o určitém zakonzervování a tradici, šedá znamená, že něco skrývám či nestojím o pozornost, černá, že hledám svou cestu a nevím, kdo ve skutečnosti jsem a bílá je o klidu, čistotě a harmonii.

Velice často si intuitivně oblékáme barvu, která kompenzuje deficit ve výše uvedených oblastech života. A občas je deficit tak silný, že máme potřebu určitou barvu projevit i ve svém interiéru.

Třeba si natřeme celou stěnu sytě červeně. Pokud to uděláme, je velmi pravděpodobné, že už za dva měsíce (někdy dříve) budeme stěnu přetírat.

Mnohem lepší než přetírání celých stěn je, když si pořídíme obraz, který se nám líbí, vzbuzuje v nás pozitivní asociace a harmonizuje nás. Právě takové harmonizační obrazy jsme pro vás vybrali do TOP second handu a jsou to:

Už to nejde zastavit

Jaro v Tulipánově

U nás v Tulipánově II

Anděl žehná zahrádkářům

Líbí se vám? Můžete je mít i vy - stačí si je objednat na našem eshopu Tvorimesrdcem.cz. A vyzvednout si je můžete právě i v TOPshy, je totiž také naším odběrovým místem, takže vám naše balíčky můžeme doručit přímo k Milence a Klárce do obchůdku.