Darujme kousek štěstí

Krásný den všem,

taky vás baví dávat dárky? Vidět překvapení, radost nebo úžas v očích obdarovaného? Nás to baví moc!

Navíc víme, že už v dobách dávno minulých lidé vnímali energii obdarování jako něco velmi důležitého, co ovlivňuje můj další život. Asi všichni si dokážeme představit, že je rozdíl, když někoho obdarujeme něčím, z čeho naše srdce plesá a nebo se ve skutečnosti dárkem zbavujeme něčeho, co se nám nelíbí či nehodí a o čem už předem víme, že se stane „putovním předmětem“. Jednoduše řečeno - jeden akt darování je nesen zcela různými energiemi. Když k tomu ještě přidáme fakt, že jakou energii vysíláme do světa, taková se nám znásobená vrací…

Další zákonitost říká, že co podporujeme, to vtahujeme do svého života i do celého světa. Přitáhněte si štěstí do života a zprostředkujte ho někomu dalšímu. 

tvorimesrdcem-darujme-skousek-stesti (3)

 

DARUJME KOUSEK ŠTĚSTÍ

U nás v Pozemském nebi si přejeme z celého srdce, aby vlna dobra přicházející k nám i do naší společnosti, byla stále silnější a silnější. Celý loňský rok jsme věnovali podpoře komunitního projektu Rozkvět Naší zahrádky.

V tomto roce chceme darovat kousek radosti dětem a seniorům. Jaro a léto věnujeme dětem. Děti jsou naše budoucnost. Rádi bychom podpořili děti, které nemají tolik štěstí jako ostatní a nemohou čerpat z podpory a lásky svých rodičů. Postupně budeme představovat jednotlivé nápady. Můžete být u toho s námi. Po celé jaro a léto z nákupu každého OBRÁZKU MALÉHO FORMÁTU obdarujeme jednomu dítěti v pěstounské péči naší MAGNETKOU PRO RADOST. Na konci srpna předáme magnetky do pěstounského centra paní Janičce Seilerové a přineseme vám z celé akce reportáž.

Už příště si můžete přečíst rozhovor s báječnou ženou - pěstounkou Bohumilkou Láníkovou, kterým všechno odstartujeme.

 

A tak tedy otevřeme dveře, okna i náruč dokořán té spoustě radosti a štěstí!

Vždyť je všude kolem nás. Stačí si to jen uvědomit a udělat první krok. Darujte malý kousek radosti a stonásobně se vám vrátí zpět.

BLOG-Eshop-Tvorimesrdcem-darovani-1

 

tvorimesrdcem-darujme-skousek-stesti (2)

 

A CO SE OD JARA VŠECHNO UDÁLO?

17. 6. 2021: SPOLUPRÁCE JE BOŽÍ VĚC. PŘIDALI SE DALŠÍ, KTEŘÍ CHTĚJÍ POSLAT KOUSEK ŠTĚSTÍ DÁL DĚTEM.

1

 

Spojili jsme síly s Nadačním fondem Veroniky Kašákové. Z celkového obratu na našem eshopu půjde 7% na jejich projekt RESTART a to až do 31. 8. 2021. Více o této krásné spolupráci se můžete dočíst zde.

Dále jsme uspořádali výstavu skutečných příběhů - Pošli kousek štěstí dál, kterou si zdarma až do konce srpna můžete prohlédnout i vy.

Stále platí, že za každý prodaný OBRÁZEK MALÉHO FORMÁTU darujeme jednu kreativní magnetku děťátku v pěstounské péči. O distribuci se postará Sklad dětských věcí pro pěstouny Jižní Čechy Janičky Seilerové.

Děkujeme partnerům a přátelům, kteří se rozhodli k nám přidat a poslat kousek štěstí dál.

Riegrova 51 Riegrova 51 - děkujeme za poskytnutí prostor pro výstavu příběhů Pošli kousek štěstí dál.
R51-pracovna_FB_profil - kopie Pracovna R51 - děkujeme za poskytnutí prostor pro výstavu příběhů Pošli kousek štěstí dál.
Rabby - logo

RABBY - originální handmade oblečení pro malé i velké, pro maminky i tatínky. Z každé objednávky bez promokódu půjde 5% na podporu projektu Restart. Kampaň platí do 31. 8. 2021. 

MILUJ SUKNI long

 

 

MILUJSUKNI - sukně podporující ženskou energii. Z každé dlouhé Milujsukně půjde na podporu projektu Restart 111 Kč. Kampaň platí do 31. 8. 2021.

strob-logo

 

Štrob s.r.o. Technická zařízení budov - děkujeme za finanční částku 50.000 Kč pro projekt Restart Nadačního fondu Veroniky Kašákové.

ifmv Institut funkční medicíny a výživy v Praze - Velice tímto děkujeme zakladatelkám, úžasným ženám paní Evě a Žanetě za možnost vystavení našeho obrazu Anděl žehná zahrádkářům v jejich útulných prostorách recepce a možnosti šířit povědomí o naší kampani na podporu Nadačního fondu Veroniky Kašákové.