Obrazy v koupelně? Trend, který má smysl

Zajeďte se podívat na naše obrazy do Eurokeru

Máme velikou radost z nově navázané spolupráce se společností Euroker, která působí na trhu koupelen, obkladů a dlažeb již dvacet let. A jejich prodejnu najdete v Okružní ulici č. 2615 v Českých Budějovicích. Více než 9000 m2 plných inspirace nejen pro koupelny, obklady a dlažby, ale nyní nově také jako výstavní místo našich obrazů.

 

Napadlo by vás, že obrazy mohou mít své opodstatněné místo také v koupelně?

V Evropě je to zcela obvyklé. Obrazy mají v koupelně pevné místo, stejně jako v ostatních místnostech bytu. Koupelna je prostorem, kde se myjeme, relaxujeme a následně aktivujeme. Tím, že smýváme staré nánosy těla, zbavujeme se i starých myšlenek a pocitů. Po sprše se cítíme osvěženi nejen na těle, ale i na duchu. Dost často se po sprše osvěží i naše city, a tak můžeme ráno vyjít občerstveni a s radostí.

Večer, na konci rušného dne se koupelna stává místem, kde si dopřáváme uvolnění a zklidnění. Když nahlédneme do koupelny okénkem psychologie, zjistíme, že mocným nástrojem pro naši aktivaci, radost i zklidnění a spokojenost jsou barvy a vhodně zvolené obrazy, které u nás vzbuzují pozitivní asociace.

 

Proč právě obrazy?

Obrazy mají velkou výhodu – když se nám v daném místě okoukají, můžeme je pověsit jinam a do koupelny si pořídíme jiný obraz, který aktuálně potřebujeme a který nám vnese do života čerstvé emoce. Je to určitě jednodušší než měnit barvu obkladu v celé koupelně. Obrazy je vhodné umístit v koupelně tam, kde je omítka a mimo dosah stříkající vody.

Stačí, když se podíváte na naše dvě ukázky. Záměrně jsme vybrali jeden velmi temný, který by si určitě nikdo z vás nikam nepověsil, ale jako ukázka je velmi trefný. Druhý je pro změnu plný barev, vyzařující klid a radost.

 

fengshui-obrazy-v-koupelne(1) fengshui-obrazy-v-koupelne(2)
 

Na který byste se po ránu dívali raději?

Jak sami vidíte, je to velmi jednoduché. Vneste si radost do života našimi obrazy.

Zajeďte se podívat přímo do prodejny Euroker:

Adresa: Okružní ulice č. 2615, České Budějovice

Otevírací doba: Pondělí až pátek: 7:30-18:00

Sobota: 8:00-12:00

https://www.euroker.cz/

 

A co vás zde čeká?
  • 12 vystavených obrazů

  • Sleva 10%: informace získáte na pokladně Eurokeru.

Nové výdejní místo pro naše balíčky: nově je prodejna Eurokeru také výdejním místem, kde si můžete vyzvedávat naše balíčky a neplatit poštovné.

Pokud by vás zajímalo, jaké obrazy jsou vhodné do koupelny podle doporučení feng shui, podívejte se na náš eshop, kde máme kategorií věnující se právě obrazům do koupelny podle feng shui. Případně si můžete vybrat jeden z našich univerzálně harmonizačních obrazů, které jsou do koupelny také vhodné. 

A teď si ještě můžete prohlédnout fotogalerii s dalšími ukázkami našich obrazů v koupelnách