Staňte se novodobým hrdinou

 

 

Nakupte u nás smysluplné dárky se slevou 10% pro své blízké, klienty či obchodní partnery A STAŇTE SE NOVODOBÝM HRDINOU 

"Protože ruce v hlíně jsou cool, něco po nás totiž zbyde."   

Milí přátelé, děkujeme předem, za váš čas, který věnujete naší nabídce. Jak už jistě víte, náš eshop Tvořímesrdcem je součástí areálu Pozemské nebe. Areálu přírodních zahrad, který má dnes již skoro hektar. A jsme taky parta živnostníků, která v tomto areálu podniká. A protože jsme chtěli spolu také vytvořit něco smysluplného, něco trvalého, něco co by po nás zbylo dalším generacím, založili jsme v roce 2016 přímo v areálu komunitní zahradu otevřenou pro širokou veřejnost. A to na holém poli velkém 3 500 m².

Do 6.10.2020 máte úžasnou příležitost být součástí tohoto ROZKVĚTU tím, že nakoupíte na našem eshopu s tímto promokódem "TVORIME10", díky kterému získáte 10% slevu na veškeré naše produkty a služby a navíc výtěžek ze všech objednávek s tímto promokódem podpoří aktivitu našeho spolku Naše zahrádka z.s. - proměnu 4500 m2 velkého holého pole na krásnou zahradu. Kód je platný do 6.10.2020.

TVORIMESRDCEM-KAMPAN HITHIT

Před jakou výzvou to vlastně stojíme? O co se snažíme? Postupně realizovat rozsáhlé zahrady, které se stanou cílem mnoha návštěvníků, kteří si k nám přijedou jak odpočinout, tak načerpat inspiraci. A je to tu zase! Stojíme opět před holým polem. Tentokrát ještě o kus větším, než bylo to první, ze kterého je nyní komunitní zahrada Naše zahrádka, kam už dnes jezdíte třeba na naučnou Vílí stezku. Čeká nás přes 4000 m² NIČEHO. Máme energii, máme ruce, sílu a hlavně máme velkou touhu a chuť se do toho zase pustit. A co potřebujeme? 1 000 000 Kč, abychom mohli zrealizovat jeho proměnu v krásnou zahradu.

Průběžně investujeme do projektu Naše zahrádka vlastní finance, ale velikost nového pole vyžaduje větší objem finančních prostředků najednou. Proto jsme se rozhodli pro tuto kampaň, kde vám nabízíme NAŠE produkty a služby za ZVÝHODNĚNÉ ceny a NAVÍC výtěžek poputuje právě na Rozkvět Naší zahrádky. Jak už jsme uvedli výše, stačí si objednat na našem eshopu a zadat promokód "TVORIME10", díky kterému máte 10% slevu a výtěžek putuje na Naší zahrádku. Kód je platný do 6.10.2020.

Souběžně s touto kampaní probíhá také sbírka na Hithit.cz. Jak sami uvidíte na celý milión jsme si na Hithitu netroufli, ale už částka 350 000 Kč nám pomůže s plotem a základními terénními úpravami, které jsou nutné. A kdo ví, třeba se vám naše dárky budou líbit natolik, že se ty jedničky a nuly stanou realitou.

3/4 roku jsme pro vás chystali NOVINKY pro tento prodej

Těšit se můžete na Dětskou osobnostně rozvojovou knížku Hanička a skřítek Rozmarýnek, autentické reprodukce Irenky obrazů na plátně, nový online kurz Sufijský eneagram, knoflíky pro štěstí,  kalendář pro rok 2021 s názvem Univerzální jazyk, EBOOK 21 dní pro zdraví, klid a radost a mnoho mnoho dalšího.

 banner kód TVORIME10

  • s promo kódem "TVORIME10" získáváte SLEVU 10% na veškeré naše produkty a služby (Kód je platný do 6.10.2020.)
  • výtěžek ze všech objednávek s tímto promokódem podpoří aktivitu našeho spolku Naše zahrádka z.s.
  • doprava zdarma již od 2 000 Kč
  • u vybraných produktů možnost umístění vašeho loga
  • při objednávkách nad 100 000 Kč připravíme individuální nabídku
  • umíme případně připravit potřebné smlouvy
  • některé naše produkty jsme schopni, po domluvě, dodat s vaším logem
  • dobrý pocit z podpory smysluplného projektu garantován :-)

 TOP výběr z našeho eshopu

6

 8

11

15

13