Prodejní výstava obrazů Země poká blahem v Třeboni

tvorimesrdcem_vystava obrazu trebon_ kovarova

 

trebon Vystava Zeme poka blahem_Irena Kovarova

Je nám velikou ctí, že můžeme být první výstavou obrazů, která probíhá v prostorách nádherné kavárny v novém kulturním centru Zámecká lékárná Třeboň

Zámecká lékárna Třeboň, je úplně nové kulturní centrum města pro návštěvníky, ale také pro místní obyvatele. Na své si přijdou opravdu všechny věkové kategorie. 

Měly jsme díky přípravě výstavy možnost vidět postupnou citlivou rekonstrukci celého prostoru, stejně jako jsme měli příležitost navnímat nadšení těch, kteří za realizací stojí. O to větší radostí nám je, že se můžeme podílet, první tři měsíce, na kulturním životě tohoto místa.

 

DOSLOVA SVĚTOVÁ PREMIÉRA

Zámeckou lékárnu Třeboň jsme si vybraly pro představení jednoho z nejnovějších obrazů, který nese název Země poká blahem. Obraz o rozměru 120 x 120 cm svým názvem dává prostor každému z nás nacítit si opravdovým význam jeho názvu. Co myslíte, že se za ním skrývá? Můžeme vám poradit že autorka obrazů, Mgr. Irena Kovářová se nesnaží o reálné zobrazení přírody, jde jí o nálady, pocity a poezii, která k nám z přírody proudí i skrze jemněhmnotný svět.

 

Naplánujte si výlet do Třeboně a užijte si den plný zážitků. 

Jednou z expozic Zámecké lékárny je totiž interaktivní výstava pro děti i dospělé - Leonardo. Velké dobrodružství čeká na ty, kteří chtějí cestovat do paměti a časů renesančního člověka Leonarda da Vinci. Zažili jsme tuto výstavu před pár lety v Českých Budějovicích a určitě se na ní do Třeboně vypravíme s dětmi i my. V místní kavárně si pak můžete vychutnat zákusek a limonádu obklopeni našimi obrazy. 

Součástí suvenýr shopu jsou také naše drobné dárky pro radost jako jsou malé obrázky, pohlednice, knoflíky pro štěstí či věčný kalendář a mnoho dalšího. 

KDY A KDE

Kde: Zámecká lékárna Třeboň, Březanova 118, Třeboň

Kdy: duben - červenec 2022

Vaše dotazy na obrazy z výstavy směřujte prosím na naší Alenku: Alena Kučerová, 774 505 774, alena@tvorimesrdcem.cz

Výstavu ZEMĚ POKÁ BLAHEM Mgr. Ireny Kovářové

si můžete v zámecké lékarně třeboň užít od 15. 4. do 31. 7. 2022 v rámci otevírací doby.

Všechny aktuální výstavy najdete zde.