Prodejní výstava obrazů Země poká blahem otevřená v Kaplici

tvorimesrdcem_vystava obrazu kaplice_ kovarova

FOTO Vystava  obrazu Zeme poka blahem_Irena Kovarova_tvorimesrdcem

Již pět dní probíhá naše letošní první výstava obrazů ZEMĚ POKÁ BLAHEM a to v Kaplici.

 

V útulné kavárně Kap café, kterou místní velmi dobře znají, stejně jako jejich dokonale chuťově vymazlené dortíky a skvělou kávu či bylinkové limonády a čaje.

Byl to pro nás svátek. Na instalaci jsme si udělaly čas všechny a pojaly celý den jako takový malý firemní výlet. Užily jsme si nejen samotnou instalaci, ale také reakce hostů, kteří, aniž by věděli, že k obrazů patříme, při vstupu vydechli se slovy: "To je taková nádhera." nebo "Ty obrazy jsou naprosto boží, jako by sem patřily." 

To pro nás byla největší odměna, vidět, že se vám naše tvorba líbí a cítíte se s našimi obrazy dobře. 

 

 

Možná si vzpomínáte na náš článek o obrazech v restauracích. Obrazy v restauracích, jídelnách či kavárnách a bistrech jsou rozhodně důležitým prvkem a neměli bychom jejich výběr podceňovat. To, že jíme i očima, je dávno známá věc, ale zatím to máme spojené jen s jídlem na talíři. Méně známe je to, že totéž platí i v mnohem širším měřítku a tak není na škodu si i toto téma symbolicky připomenout. Celý článek si můžete přečíst zde.

 

Ale zpět do Kaplice. Kap café je rodinná kavárna ukrytá v uličce Masná nedaleko náměstí v ojedinělém starobylém zrekonstruovaném domě, jehož kořeny prý sahají až do období gotiky. V podkroví nad prostory kavárny se nachází čtyři útulné pokojíčky, které fungují jako B’n’B, takže můžete v dubnu návštěvu naší výstavy spojit s celovíkendovým výletem a rovnou tu i přespat :-)

Výstavu ZEMĚ POKÁ BLAHEM Mgr. Ireny Kovářové

si můžete v Kap café užít po celý duben v rámci otevírací doby kavárny.