Nejlepší lék: KRÁSA

Báječný den vám všem!

 

Před pár lety dělali vědci v Americe zajímavý pokus. Snažili se nalézt nějaká společná kritéria, podle kterých lidé hodnotí krásu. Ale stále se jim to nedařilo.

Pokusné osoby měly hodnotit různé umělecké artefakty ‒ obrazy, sochy, architekturu, které jim byly promítány.

Hodnocení byla velmi různá a vědci nenalézali žádnou shodu, ale pak začali lidem promítat přírodní scenérie a lidé zcela jednotně hodnotili snímky jako krásné. Dokonce pociťovali u jejich prohlížení silné pozitivní emoce ‒ dojetí, nadšení, radost, vděčnost.

Máme tedy vědecky doloženo, že příroda je tím nejlepším prostředkem pro naše dobré naladění, protože skutečná krása jde ruku v ruce s pozitivními myšlenkami.

 

Na par minut

 

Tak si tak říkám, proč se tolik současných umělců raději věnuje ošklivosti, hnusu, vzteku? Proč se umění na hony vzdálilo od skutečné krásy?

Naštěstí čím dál víc lidí, a tedy i umělců, chápe, že čím více energie do něčeho vkládáme, tím více to vtahujeme i do svého života a tím více to šíříme ve společnosti.

Pojďme zpátky k přírodě!

Zveme vás na společnou procházku přírodní zahradou a přejeme vám samé pozitivní emoce.

 

 

Video, které jste viděli, je z kalendáře Univerzální jazyk, jehož první náklad byl vyprodán během dvou týdnů. Všechny uvedené fotografie jsou z přírodní zahrady Anastasie v Pozemském nebi.

Pro ty z vás, kteří by si chtěli procházku naší zahradou udělat častěji, nabízíme dotisk našeho kalendáře, takže je opět k mání.

Chtěli byste mít v tomto pohádkovém prostoru svatbu? Na čerstvém voňavém vzduchu, v klidu přírody, v neopakovatelné atmosféře zahrady? Pak navštivte naše stránky www.svatbyvprirode.cz, kde se dozvíte víc.

A nezapomeňte sledovat a případně šířit naše sdělení.