Nejlepší lék: POŘÁDEK

NEJLEPŠÍ LÉK

Krásný den všem, to je zmatek, co?

Jak se v tom orientovat? Podle oficiálních médií, která svého času skoupil úspěšný slovenský podnikatel, rostou čísla nakažených a závratnou rychlostí se plní nemocnice. Lékaři a sestry jsou na hranici kolapsu.  Na druhé straně prosakují zprávy, že pozitivně testovaní, jsou stále z více než 90% bez příznaků, a tedy nejsou nakažení. Někteří lékaři se snaží vysvětlit lidem, že nemocnice jsou přeplněné proto, že lidé ze strachu, že na ně nezbyde lůžko, se nechávají odvážet do nemocnice bez vážného důvodu. Tito lékaři apelují na lidi, mimo jiné i v televizi, aby nevolali záchrannou službu zbytečně.

Na jedné straně jsou lidé vyzíváni, aby se neshromažďovali, na druhé straně ukáže televize záběry z trhu v Praze, kde je hlava na hlavě. Jeden den je rozhodnuto o tom, že děti nesmějí pobývat na školách v přírodě a dva týdny poté stejní lidé rozhodují o tom, že výuka bude po skončení opatření pokračovat formou školy v přírodě.

Zároveň všechny názory, které stojí mimo hlavní proud, jsou okamžitě zesměšňovány, popírány a mazány ze sociálních sítí. Proč jsou hned blokovány informace vědců a lékařů z celého světa, kteří upozorňují na nebezpečí očkování? Zde jen několik údajů, které byly okamžitě smazány. Rychle a bez jakékoliv diskuze.

  • Očkování nese velké riziko, proces výzkumu je velmi zrychlený, vakcíny byly testovány na malém počtu lidí, u všech testovaných byly vedlejší účinky.
  • Část lékařů v USA podává žalobu na člověka, který za tím stojí.
  • Skrze vakcínu se dostane pod kůži nano čip a člověk tím bude pod neustálou kontrolou.
  • Problém není virus, jeho nebezpečnost se záměrně zveličuje. Problém je očkování, protože to je pro lidstvo doslova likvidační.
  • Lékaři je uváděn odkaz https://www.stopworldcontrol.com

Toto jsou tedy názory lékařů a vědců, které jsou okamžitě mazány. Kdo ví, co je pravda a co ne? Pravda je, že se naší společností šíří strach. Proto vám nyní přinášíme možnost, jak se strachu zbavit. Nabízíme vám devítitýdenní práci se strachem. Postupně vás seznámíme s jednotlivými kroky.

Dnešní lék na strach je POŘÁDEK.

tvorimesrdcem-Nejlepsi lek

Vrhněme se na velký úklid, pusťme se do mytí oken, nábytku, zbavme se veškerého nepotřebného haraburdí. Uvidíte, že pořádek, který si vnesete do života, bude mít širší dosah. Pořádek je pravda.

Zkusme si představit, že naše vláda si udělá pořádek a začne říkat lidem pravdu, že novináři začnou psát pravdivé informace, že soudci budou vždy stát na straně pravdy, že lékaři a hygienici budou pravdivě informovat o tom, co se právě děje. Že ozbrojené složky budou vždy chránit pravdu. Zdá se vám to nereálné?

Pak si uvědomte, co říká Albert Einstein: „Všechno je energie. Nic jiného, než energie neexistuje. Vytvořte v sobě vibraci reality, kterou chcete mít, a není jiná možnost, než, že tato realita vznikne. Jiný výsledek není možný. To není filosofie. To je fyzika.“

Jednoduše řečeno - tvořte si obraz vlády, které leží blaho lidu na srdci, představujte si statečné a pravdivé novináře a moderátory, lékaře, kterým jde především o zdraví lidí a soudce, kteří soudí spravedlivě. Představujte si armádu, která miluje český lid a chrání jej před každým nebezpečím. Představujte si muže, kteří chrání své ženy a děti. Představujte si a prožívejte uvnitř sebe Boží pořádek a není jiná možnost, než že se to stane.

A začněte tím, že si uděláte pořádek doma.

 

Máme nádhernou zem s bezpočtem zajímavých i silných míst. Máme bohatou historii. Spoustu šikovných i moudrých lidí. Žijeme ve veliké hojnosti. A tak si všechny tyhle dary užívejme každý den.

Zveme vás ke SPOLEČNÉ MODLITBĚ A MEDITACI, která proběhne ve dnech:

18. 11. v 19:00

25. 11. v 19:00

2. 12. v 19:00

Jednotná myšlenka má neuvěřitelnou sílu. Buďme v bezpečí svého domova, ale spojme se v srdcích a myslích. Pojďme společně nastartovat veliký obrat. A než bude probíhat meditace, naučme se dělat jednoduchou věc.

Každý den ve 21 hodin si řekněme tuto větu:

Z celého srdce prosím o velký obrat v myslích a v srdcích všech, kteří plánují plošné očkování pro Čechy. Prosím o velký obrat pro všechny, kteří jim v tom pomáhají. Prosím o maximální možnou aktivaci obrazu Anastasie.

Sdílejte naši informaci. Čím víc nás bude společně říkat tuto větu, společně meditovat, tím silnější bude naše myšlenka. Čím silnější bude naše myšlenka, tím rychleji nastanou pozitivní změny ve společnosti.