CELOPODNIKOVÁ DOVOLENÁ: Velice vám všem děkujeme za přízeň, v níže uvedených dnech budeme čerpat letní dovolenou. Můžete i nadále nakupovat, objednávky vyřídíme vždy první den po konci dovolené. DOVOLENÁ: 27. 07. - 11. 08. 2024 a 17. 08. - 25. 08. 2024

Přání univerzální Slovanský symbol Dažboh - 12 x 12 cm

Přání se slovanským symbolem UNIVERZÁLNÍ: Dažboh - symbol slunečního světla a plodnosti a přispívá k zachování zdraví. Připravili jsme pro vás podporující a ochranné symboly pro ženy, pro muže i univerzální. Vybírejte intuitivně.

Velikost: 12 x 12 cm

Dostupnost Skladem
Kód: SLO_11_25
128 Kč
Přání univerzální Slovanský symbol Dažboh - 12 x 12 cm

PŘÁNÍČKO: přání se slovanským symbolem UNIVERZÁLNÍ: DAŽBOH - symbol slunečního světla a plodnosti a přispívá k zachování zdraví.

Připravili jsme pro vás podporující a ochranné slovanské symboly pro ženy, pro muže i univerzální. Vybírejte intuitivně. Obdarovaný si může přání zarámovat jako malý obrázek (feng shui rada – není nutno zasklívat), nebo si ho prostě jen postaví na poličku nebo pracovní stůl. Přání tak nebude pouze poslem krásného vzkazu, ale bude posilovat obdarovaného.

  • Velikost: 12 x 12 cm
  • Uvnitř čisté
  • Na zadní straně motivační věta

Provedení: tisk na luxusním papíře, součástí balení je čtvercová obálka.

PROČ VÁM PŘINÁŠÍME PRÁVĚ SLOVANSKÉ SYMBOLY

Žijeme tu od nepaměti a stále neseme odkaz slovanství v každé naší buňce. Slovanství se probouzí v každém z nás víc a víc a už to nejde zastavit. Slovanství jsou naše kořeny. Když si toto plně uvědomíme, pak budeme vědět, že slovanství nám poskytuje nezměrnou sílu a podporu.

Se slovanskými symboly se setkáváme již dlouhá tisíciletí. Před nedávnem byly objevené pánské kalhoty jejichž stáří je odhadované na neuvěřitelných 10 000 let. Na těchto kalhotách byly vyšité slovanské symboly. To je jen jeden z mnoha střípků, které dokládají, že slovanská kultura existuje na zemi velmi dlouho. Slované měli svůj vlastní jazyk i své vlastní písmo. To, že jsme osídlili v 6. století během tzv. stěhování národů území Evropy je jen smyšlená báchorka.

PROPOJENÍ SLOVA, BAREV A TVARŮ:

Slovo je kód, barvy a tvary jsou vyjádřením naší duše. Tři velmi silné prostředky pro každodenní osobní rozvoj. Víme, jak toto všechno propojit, aby účinek byl maximální. Součástí motivačních přání je text s rámem z ručně malovaný květin, případně dalších motivů a znaků.  Tato skladba je vždy volena cíleně tak, aby podporovala daný záměr, tzn. buď podporuje ženu či muže, nebo působí univerzálně. Nedílnou součástí motivačních přání je text, kdy jednotlivá slovní spojení podporují naši přirozenou energii a napomáhají nám v každodenním osobním rozvoji.

Design a výroba v Jižních Čechách. Autorská tvorba Ireny Kovářové.

 

Feng shui doporučení: pokud si chcete přání zarámovat

Bílý rám a bez skla: Jednoznačně vám doporučujeme reprodukci našich feng shui obrazů rámovat bez skla a to z toho důvodu, že reprodukce je tištěna na papíře se speciální úpravou zajišťující 3D efekt, po umístění skla se tento efekt ztrácí. Bílá barva rámu podpoří léčivé procesy.

Jak si feng shui obraz správně vybrat?

Obrazy mají schopnost léčit libovolné oblasti vašeho života. Vybírejte si srdcem a pak vám přijde přesně ten obraz, který má k vám promlouvat a léčit vás. Přejeme vám z celého srdce, ať s naším obrazem vstoupí do vašeho domova i života mnoho dobrého.

Jak vzniká léčivý obraz?

„Každý obraz, který někdo namaluje, nese určitou energii. V současné době mnoho obrazů nese energii smutku znechucení, lítosti či vulgarity. Tato energie pak působí v životě majitele obrazu. Protože si velmi uvědomuji a cítím velkou zodpovědnost za to, co vnáším obrazem do vašich domovů, tvořím své obrazy zásadně s myslí odproštěnou od veškerých negativních myšlenek. Bez jakýchkoli negativních emocí. Naopak v prožívání hlubinné radosti a lásky. Léčivé obrazy, které vám nabízíme, vznikají v prostoru obklopeném krásnou zahradou za zvuků přírody a léčivé hudby. Vznikají s touhou zprostředkovat vám potřebu zdokonalovat svůj život a životní prostor.“ Vaše Irena 

 

Naše malířka Irenka v rozhovoru na téma feng shui a zahrady?

Poznejte místo, kde tvoříme - Zahrady nad městem