Pronájmy obrazů

Ochutnejte, jaké to je mít ve svém domově, kanceláři, ordinaci či penzionu naše feng shui obrazy. Rozšiřujeme své služby o pronájem feng shui obrazů Ireny Kovářové. Chcete si vyzkoušet jak se vaše prostory promění a nacítit si, který obraz je pro vás ten správný? Nabízíme vám pronájem obrazů za zlomek pořizovací ceny celého obrazu. Stačí si jen vybrat, který obraz poputuje do vašeho interiéru.

 

PRONÁJEM OBRAZŮ - PROMĚŇTE SVŮJ INTERIÉR, VYZKOUŠEJTE SI PŮSOBENÍ NAŠICH OBRAZŮ

Opět nás krásně vedla praxe a poptávky od vás zákazníků. Někteří jste již mohli vidět výsledek spolupráce s penziony v Českém Krumlově, kde jsme službu pronájmů realizovali v rámci turistické sezóny. Reportáž z této spolupráce si můžete přečíst zde. Rádi bychom vám zprostředkovali možnost vyzkoušet si působení našich obrazů, abyste si mohli nacítit, který obraz je ten správný právě pro vás. Nabízíme proto nově možnost pronajmout si obrazy za zlomek pořizovací ceny celého obrazu. 

Tato služba je dostupná jak pro fyzické osoby, které uvažují o koupi obrazu do svých domovů, tak pro hotelová zařízení, firmy, ale také pro drobné podnikatele. Rádi vám zútulníme vaše domovy, stejně jako zasedací místnosti či jiné reprezentativní prostory, hotelová apartmá, kanceláře, spojovací chodby i recepce.

Stačí si jen vybrat, který obraz poputuje právě do vašeho interiéru.

Bude na vás, zda obrazy po uplynutí pronájmu vrátíte zpět, nebo si některý následně odkoupíte. 

 

DÉLKA PRONÁJMU

Pronájem je na fixní období 6 měsíců.

PODMÍNKY PRONÁJMU

Celé podmínky pronájmu najdete níže v patičce stránky, kde je odkaz na Obchodní podmínky, na jejichž konci si můžete přečíst Dodatek k obchodním podmínkám o pronájmu našich obrazů.

DOPRAVA

V tuto chvíli nabízíme pronájem obrazů pouze v Jihočeském kraji. Obrazy zavážíme osobně, pokud se nedomluvíme jinak. 

Pro více informací kontaktujte naší Alenku: Alena Kučerová, alena@tvorimesrdcem.cz, 774 505 774