"Tady je tak nádherně, sem se zase vrátíme" díl druhý

"Tady je tak nádherně, sem se zase vrátíme" díl druhý

Jak jsme zmínily v červnovém článku obrazy jsou mocným nástrojem toho, jak se v určitém místě cítíme. Dozvěděli jste se, že jsme spustili pilotní projekt OCHUTNÁVKA OBRAZŮ. Z mnoha leté praxe naší Irenky, která se zabývá působením feng shui více než 30 let, máme ověřené, že obraz opravdu umocní buď to nesoulad, rivalitu, nepříjemné pocity a myšlenky a nebo naopak silně podpoří naší dobrou náladu, empatii, pocity radosti a klidu či ochotu spolupracovat. Více informací na téma působení obrazů podle feng shui se můžete dočíst v článku České feng shui a obrazy.

V rámci pilotního projektu jsme instalovaly naše obrazy v  Apartmánech u zámku v Českém Krumlově. V tomto případě si nechala klientka od nás doporučit vhodné obrazy pro své interiéry hotelu. Obrazy jsme vybíraly tak, aby nejenom perfektně ladily s interiérem, ale současně, aby dokázaly navodit v klientech pocit příjemného útulného místa, kde jim je opravdu dobře.

Majitelka apartmánů je spokojená se zlepšením hodnocení od hostů, které dostává od doby instalace obrazů v pokojích. Stálí hosté oceňují příjemnou změnu a obrazy velmi chválí. Dokonce jedna klientka, která se ubytovala v apartmánu s obrazem Polovinky neskrývala nadšení a radovala se: "To je pecka! To je úplně ideální! To je náhoda, že jsme se tady ocitli. Zrovna jsme v domě dělali rekonstrukci a máme tam volné zdi a už víme, čím si je vyzdobíme." 

A zajímá vás, jaké motivy jsme pro Apartmány u zámku v Českém Krumlově vybraly? Podívejte se na video níže:

 

A zde si můžete rozkliknout poselství daných motivů a nabídku všech produktů, které s tímto motivem nabízíme. Těšit se můžete na obrazy na plátně, knoflíky pro štěstí, malé obrázky a mnoho dalšího:

Už to nejde zastavit

Na Stříbrném kopci Léto

Na Stříbrném kopci Zima

U nás v Tulipánově II

Polovinky

 

Tento pilotní projekt OCHUTNÁVKA OBRAZŮ bude probíhat po celou sezónu a na podzim se můžete těšit na jeho plnou verzi, která bude dostupná jak pro hotelová zařízení, firmy, tak také pro drobné podnikatele i fyzické osoby. Věříme, že se vám naše nová služba bude líbit.

 

Přejeme vám radost z letní hojnosti, užívejte si léta plnými doušky.