1. den: Cvičení pro zdraví a radost

Stačí nás 10% DEN 1: CVIČENÍ PRO ZDRAVÍ A RADOST

Přátelé,

dnešní příspěvek je delší, pokud to ještě nevíte, založili jsme na facebooku veřejnou skupinu Stačí nás 10%, kam budeme následujících 21 dní vkládat pozitivní náměty, cvičení a také společné meditace.

Přidejte se k nám a pojďme společně pozitivně překódovat aktuální nepříjemnou situaci. Zároveň pro ty z vás, kteří nemáte přístup na sociální sítě, vám vše budeme vkládat právě také sem.

TAK JDEME NA TO

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ, VŠECHNA CVIČENÍ S VÁMI MOHOU DĚLAT TAKÉ DĚTI a víte, že děti mají mnohonásobně silnější energii než dospěláci?

Každý den vám sem dáme, jednu, dvě, někdy i tři informace. Pozitivní náměty, cvičení a hlavně meditaci. Tu společně budeme dělat 7, 14 a 21 den. Vše sem postupně přehledně zveřejníme. Chystáme vše za pochodu, tak se předem omlouváme, kdyby nebylo něco úplně dokonalé.

SPOLEČNÁ MEDITACE PROBĚHNE 7, 14 a 21 DEN

DNEŠNÍ PRVNÍ CVIČENÍ vám Alenka popíše ve videu, jedná se o cvičení pro ZDRAVÍ a RADOST.

A JAK TO FUNGUJE: Vám vysvětlíme níže ve videu.

Každý pojem kolem nás existuje v morfických polích a to není nic jiného než energetické proudy. My si nyní do těchto pozitivních energetických proudů sáhneme. Důležité a podstatné je, nejprve si shromáždit energii ve svých rukou, proto jak vidíte Alenka s nimi tak třese, jinak vám to nebude fungovat. Jakmile energii ucítíte mezi prsty v rukou, my tomu říkáme, že mezi prsty cítíme takovou neviditelnou kuličku, sáhněte si LEVOU RUKOU do prostoru před sebou.

a řekněte NAHLAS - zdraví - radost - láska

A stáhněte si tyto pojmy do své aury, tak jako naše Alenka. Toto cvičení hojně používáme v naší škole. Jak vidíte, je velmi jednoduché, za to velmi účinné.

Od dnešního dne si toto rychlé cvičení dělejte 3x denně a to celých 21 dní.

Postupně vám budeme přidávat další cvičení. Některá budou na více dní, ale budou podobně krátká, jiná budou nárazová. Sdílejte s ostatními dle libosti, čím víc nás bude, tím lépe.

A teď už si pojď si stáhnout radost ♡ zdraví ♡ lásku

 

EBOOK STAČÍ NÁS 10%: ucelených 21 dní pro klid, zdraví a radost za 210 Kč

Toto cvičení je součástí 78 stránkového ebooku, který vás provede 21 denní výzvou pro zdraví, klid a radost, který si můžete koupit zde. Čekají vás, konstruktivní informace, praktická cvičení, videa, meditace a náměty na osobní rozvoj, které vám napomohou udržet si opravdový klid, radost a pevné zdraví. Metodiku pro vás sestavila lektorka Mgr. Irena Kovářová z centra osobního rozvoje Měsíčnice. 

Všechny techniky jsou chráněny autorskými právy školy Měsíčnice. Děkujeme, že načerpané informace používáte ke své osobní potřebě, k čemuž jsou určené, a nikoliv ke komerčním účelům. Měsíčnice je škola s vlastní, nadčasovou metodikou s téměř 30letou tradicí.