CELOPODNIKOVÁ DOVOLENÁ: Velice vám všem děkujeme za přízeň, v níže uvedených dnech budeme čerpat letní dovolenou. Můžete i nadále nakupovat, objednávky vyřídíme vždy první den po konci dovolené. DOVOLENÁ: 27. 07. - 11. 08. 2024 a 17. 08. - 25. 08. 2024

Startujeme 21 dní pozitivních námětů, cvičení a meditací... PŘIDEJTE SE

STARTUJEME 21 DNÍ POZITIVNÍCH NÁMĚTŮ, CVIČENÍ A MEDITACÍ

PŘIDEJTE SE?

Milí přátelé,

určitě souhlasíme se současnými opatřeními vlády a jednoznačně je podporujeme. S čím se ale neztotožňujeme je panika a strach, která je s tím spojená, čím více strachu něčemu dáme, tím to více posilujeme a přitahujeme. Pojďme na to jinak. Stačí, když nás na to bude 10% lidí, kteří se pokusí uchopit současnou situaci pozitivním způsobem.

POJĎME SI SPOLEČNĚ OVĚŘIT SÍLU JEDNOTNÉ MYSLI V POZITINÍM A DOBRÉM SLOVA SMYSLU

Připravili jsme pro vás celou řadu námětů, cvičení a společných meditací na 21 dnů, které jsou před námi. Každý den společně uděláme něco pro léčení sebe i celku. Těšíme se na společné tvoření, věřte, že jsou i další podporující možnosti jak zastavit šíření viru.

Stačí nás 10 procent_01 (4)

 

EBOOK STAČÍ NÁS 10%: ucelených 21 dní pro klid, zdraví a radost za 210 Kč

Toto cvičení je součástí 78 stránkového ebooku, který vás provede 21 denní výzvou pro zdraví, klid a radost, který si můžete koupit zde. Čekají vás, konstruktivní informace, praktická cvičení, videa, meditace a náměty na osobní rozvoj, které vám napomohou udržet si opravdový klid, radost a pevné zdraví. Metodiku pro vás sestavila lektorka Mgr. Irena Kovářová z centra osobního rozvoje Měsíčnice. 

Všechny techniky jsou chráněny autorskými právy školy Měsíčnice. Děkujeme, že načerpané informace používáte ke své osobní potřebě, k čemuž jsou určené, a nikoliv ke komerčním účelům. Měsíčnice je škola s vlastní, nadčasovou metodikou s téměř 30letou tradicí.