21. den: Meditace třetí

Stačí nás 10% DEN 21: MEDITACE TŘETÍ

Pojďme stvořit zázrak společnou meditací 

A máme tu poslední závěrečný den naší 21 denní výzvy pro klid, zdraví a radost. Děkujeme vám všem, kteří jste se do ní zapojili.

Meditace je i do třetice stejná, tvoříme totiž jeden obraz zdraví pro mne, mou rodinu, mé přátele, mou ulici, mé město, můj kraj, mnou zemi - vlast. Čím víc nás bude, tím silnější meditace bude a léčení se dostaví. Meditace je opravdu univerzální a pokud by se našel někdo, kdo by jí přeložil do jiných jazyků, tak skvělé, mohla by tak působit ve všech zemích.

I když bude již po skončení naší 21 denní výzvy a vy na ní narazíte a budete cítit, že si jí chcete udělat, stejně jako ostatní cvičení, je to jen dobře. Obraz se tím posílí a vám všechny cvičení budou fungovat stejně krásně, podpoříte se v opravdovém klidu, zdraví a radosti.

Jak se říká: V jednoduchosti je síla 

Obraz v meditaci je velmi silný. Není nutné hledat žádné složitosti. Nádherné je, že tím, že léčím své životní prostředí, tak tím léčím i sebe. Já a Země jedno jsme. 

JE MEDITACE VHODNÁ PRO DĚTI?

Ano, určitě a hlavně děti mají mnohonásobně silnější a čistší energii než my dospěláci, tak pokud děti budou chtít, pozvěte je.


MOHU DĚLAT MEDITACI KDYKOLI SAMA?

Ano udělejte si meditaci sami, kdy to budete cítit. Meditaci si klidně dělejte každý den.

 

EBOOK STAČÍ NÁS 10%: ucelených 21 dní pro klid, zdraví a radost za 210 Kč

Toto cvičení je součástí 78 stránkového ebooku, který vás provede 21 denní výzvou pro zdraví, klid a radost, který si můžete koupit zde. Čekají vás, konstruktivní informace, praktická cvičení, videa, meditace a náměty na osobní rozvoj, které vám napomohou udržet si opravdový klid, radost a pevné zdraví. Metodiku pro vás sestavila lektorka Mgr. Irena Kovářová z centra osobního rozvoje Měsíčnice. 

Všechny techniky jsou chráněny autorskými právy školy Měsíčnice. Děkujeme, že načerpané informace používáte ke své osobní potřebě, k čemuž jsou určené, a nikoliv ke komerčním účelům. Měsíčnice je škola s vlastní, nadčasovou metodikou s téměř 30letou tradicí.