20. den: Zastav

Stačí nás 10% DEN 20: ZASTAV

Tohle je opravdu neuvěřitelné, jak se všechno v této 21 denní výzvě skládá. Včera jsme začali pracovat na dnešním videu, ale za včerejšek nám také z několika stran přišlo video a my se rozhodli, že toto video bude dnešním cvičením. Navíc včerejším tématem byl ČAS a o to jak DĚLAT NIC SMYSLUPLNĚ a dnes... OPRAVDU PŘÍSNÝ POKYN - ZASTAV!

Milí přátelé, 

jak si někteří z vás pamatují, před několika týdny když začala epidemie ve Wuchanu, jsme si v Měsíčnici povídali, že tento virus se objevil jako vyšší záměr Vesmírného intelektu.

Povídali jsme si, že se virus objevil, aby nás zastavil. Aby nám vrátil klid a zdravé uvažování. Nedívejme se tedy na něj jako na nepřítele, se kterým je potřeba bojovat, možná vás teď překvapí, ALE POSÍLEJME MU LÁSKU.


Sdílíme teď s vámi video, které není z naší dílny, které k nám ale přišlo z vícero stran a plně se s ním ztotožňujeme. A současně vás upřímně žádáme sdílejte ho a šiřte ho, jak nejvíc můžete. 

Virus přišel abychom pochopili, když nepochopíme, zesílí a objeví se v podobě skutečného novodobého moru.

Když pochopíme, zmizí, jako by tu nikdy nebyl.

My opustíme staré systémy, které nás zotročovali a vneseme do světa opět zdravý rozum. Budeme zase sami sebou.

Uvědomme si, co je opravdu pro náš život důležité!

Co nás činní šťastnými!

Když pochopíme a vrátíme se k harmonii, připravíme dobrou budoucnost sobě i dalším generacím!

To co přišlo je naše velká šance.

Moc prosíme každého z vás, NEPROPÁSNĚME JI. 

Nejlepší způsob jak předvídat budoucnost, je jí tvořit!

 

EBOOK STAČÍ NÁS 10%: ucelených 21 dní pro klid, zdraví a radost za 210 Kč

Toto cvičení je součástí 78 stránkového ebooku, který vás provede 21 denní výzvou pro zdraví, klid a radost, který si můžete koupit zde. Čekají vás, konstruktivní informace, praktická cvičení, videa, meditace a náměty na osobní rozvoj, které vám napomohou udržet si opravdový klid, radost a pevné zdraví. Metodiku pro vás sestavila lektorka Mgr. Irena Kovářová z centra osobního rozvoje Měsíčnice. 

Všechny techniky jsou chráněny autorskými právy školy Měsíčnice. Děkujeme, že načerpané informace používáte ke své osobní potřebě, k čemuž jsou určené, a nikoliv ke komerčním účelům. Měsíčnice je škola s vlastní, nadčasovou metodikou s téměř 30letou tradicí.