CELOPODNIKOVÁ DOVOLENÁ: Velice vám všem děkujeme za přízeň, v níže uvedených dnech budeme čerpat letní dovolenou. Můžete i nadále nakupovat, objednávky vyřídíme vždy první den po konci dovolené. DOVOLENÁ: 27. 07. - 11. 08. 2024 a 17. 08. - 25. 08. 2024

24. den: Příroda = Klid

Stačí nás 10% DEN 24: PŘÍRODA = KLID

Už žádné staré koleje: Jak si udržet klid PODRUHÉ

Milí přátelé,

dnes nás čeká druhé zastavení v naší minisérii na téma KLID. Také už začínáte najíždět do původních kolejí a stýská se vám po klidu, který jsme skoro dva měsíce prožívali? 

Chcete si klid udržet co nejdéle? Sledujte naše jednoduché motivační úvahy, které vás postupně provedou RŮZNÝMI PODOBAMI KLIDU.

ČEKÁ NÁS 7 ZASTAVENÍ S NAŠIMI TÉMATY KLIDU, která pro vás zveřejníme vždy ve středu.

Nechte na sebe působit naše otázky.

Zkuste na ně hledat odpovědi sami v sobě.

Pokud vám samotným budou naskakovat další otázky, na které budete hledat odpovědi, sdílejte je s námi.

Tato cvičení nejsou o domácích úkolech, (i když někde to maličko porušíme a trošičku jsme se zase rozšoupli), ale o úvahách, na které třeba v našem tempu nemáme čas. A jak víme, vše začíná myšlenkou ...

Na závěr přidáme vždy jednu otázku týdne.

ZÁVĚREČNÉ VELKÉ CVIČENÍ

Celou tuto sérii pak na závěr ukončíme důležitým cvičením, do kterého bychom se měli pustit všichni, bez výjimky a jeho téma bude: Jak se naučit spočívat?

DNEŠNÍ TÉMA KLIDU = PŘÍRODA

Nechte na sebe působit naše otázky. Naskakují vám další otázky na toto téma? Klidně si je zapisujte a sdílejte je s námi.

♡ Konzumuji přírodu nebo jsem jí vděčný?

♡ Jak jste se cítili, když se v době karantény nikam nesmělo, ani do přírody?

♡ Máte nějaký krásný zážitek z dětství z přírody?

♡ Kdo je příroda?

♡ Napadlo vás někdy, před vstupem do lesa požádat bytosti lesa o svolení ve stupu a poté poděkovat?

♡ Co znamená být v souznění s přírodou?

♡ Věříte na jemně hmotné bytosti?

OTÁZKA TÝDNE: Víte, kolik prachu zadrží hektar jehličnatého lesa a kolik hektar listnatého lesa?

ODPOVĚĎ:

Jeden hektar bukového lesa naváže na sebe 64 tun prachu. Jeden hektar dubového lesa 56 tun prachu. Jeden hektar borovicového lesa 36 tun prachu. Jeden hektar smrkového lesa 23 tun prachu.

Najděte si mohutný strom, který vás k sobě přitahuje, poproste ho o energii a pokud ucítíte v sobě jeho souhlas, přistupte k němu a pevně jej obejměte. Cítíte tu nádhernou energii? A klid, který do vás vstupuje?

 

Všechny techniky jsou chráněny autorskými právy školy Měsíčnice. Děkujeme, že načerpané informace používáte ke své osobní potřebě, k čemuž jsou určené, a nikoliv ke komerčním účelům. Měsíčnice je škola s vlastní, nadčasovou metodikou s téměř 30letou tradicí.