25. den: Ticho = Klid

Stačí nás 10% DEN 25: TICHO = KLID

Už žádné staré koleje: Jak si udržet klid POTŘETÍ

Milí přátelé,

dnes nás čeká třetí zastavení v naší minisérii na téma KLID. Také už začínáte najíždět do původních kolejí a stýská se vám po klidu, který jsme skoro dva měsíce prožívali? 

Chcete si klid udržet co nejdéle? Sledujte naše jednoduché motivační úvahy, které vás postupně provedou RŮZNÝMI PODOBAMI KLIDU.

ČEKÁ NÁS 7 ZASTAVENÍ S NAŠIMI TÉMATY KLIDU, která pro vás zveřejníme vždy ve středu.

Nechte na sebe působit naše otázky.

Zkuste na ně hledat odpovědi sami v sobě.

Pokud vám samotným budou naskakovat další otázky, na které budete hledat odpovědi, sdílejte je s námi.

Tato cvičení nejsou o domácích úkolech, (i když někde to maličko porušíme a trošičku jsme se zase rozšoupli), ale o úvahách, na které třeba v našem tempu nemáme čas. A jak víme, vše začíná myšlenkou ...

Na závěr přidáme vždy jednu otázku týdne.

ZÁVĚREČNÉ VELKÉ CVIČENÍ

Celou tuto sérii pak na závěr ukončíme důležitým cvičením, do kterého bychom se měli pustit všichni, bez výjimky a jeho téma bude: Jak se naučit spočívat?

DNEŠNÍ TÉMA KLIDU = TICHO

Nechte na sebe působit naše otázky. Naskakují vám další otázky na toto téma? Klidně si je zapisujte a sdílejte je s námi.

♡ Umíte být v tichosti?

♡ Uklidňuje vás ticho nebo naopak?

♡ Všimli jste si, že když jste v přírodě potichu, co všechno je slyšet? A věděli jste, že zvuky přírody léčí?

♡ Bavilo vás jako děti ležet v trávě a pozorovat běh mraků a nechcete si to někdy zopakovat a zkusit si co tentokrát uvidíte? Hrocha? Žížalu? A co třeba Koně?

♡ Jak vypadali oblaka, když jste byli malí?

♡ Proč se vás na to vlastně ptáme, říkáte si?

♡ Všimli jste si, že se dnes spíš místo krásných mraků na obloze objevují podivné čárance a přemýšleli jste, proč se to vlastně děje?

OTÁZKA TÝDNE: Slyšeli jste někdy slovo chemtrejl?

ODPOVĚĎ:

Chemtrejl z anglického slova chemical trail je souvislé plošné rozstřikování neznámé látky. Bývá prováděno z letadel nad velkými sídelními celky. Pomocí nanotechnologií jsou v postřiku navázány nanočástice kovů, které klesají k zemi a lidé je vdechují. Na první pohled vypadají tyto čáry vznikající za letadly jako běžná kondenzační stopa. Ta se však obvikle za několik minut zcela rozpustí. U chemtrailu zůstává třeba celý den a poté se čáry zhlukují do toxických mraků, které obsahují chemikálie, bakterie, viry a plísně. Částice mají velikosti 10 mikronů (pro srovnání lidský vlas má 100 mikronů). Lidé tyto částice snadno vdechují. https://www.techbit.cz/2017/chemtrails-zachran-se-kdo-muzes/

Chemtrail evidentně neprospívá ani člověku, ani přírodě. Ale ochrana proti němu je velmi jednoduchá. Když uvidíte čáry na nebi, stoupněte si tak, abyste nekřížili ruce ani nohy, dejte ruce dlaněmi vzhůru a stačí poprosit Vesmírný intelekt o zablokování veškerých negativních účinků chemtrailu a pak můžete zůstat zcela v klidu.

Všechny techniky jsou chráněny autorskými právy školy Měsíčnice. Děkujeme, že načerpané informace používáte ke své osobní potřebě, k čemuž jsou určené, a nikoliv ke komerčním účelům. Měsíčnice je škola s vlastní, nadčasovou metodikou s téměř 30letou tradicí.