CELOPODNIKOVÁ DOVOLENÁ: Velice vám všem děkujeme za přízeň, v níže uvedených dnech budeme čerpat letní dovolenou. Můžete i nadále nakupovat, objednávky vyřídíme vždy první den po konci dovolené. DOVOLENÁ: 27. 07. - 11. 08. 2024 a 17. 08. - 25. 08. 2024

3. den: Vděčnost

Stačí nás 10% DEN 3: VDĚČNOST

Přátelé, máme tu třetí den a s ním třetí cvičení.

Tentokrát se zaměříme na VDĚČNOST a víte na koho bychom měli v těchto dnech NAŠÍ VDĚČNOST TAKÉ SMĚŘOVAT, aby se vše pozitivně obrátilo?

DNES SE VŠE DOZVÍTE VE VIDEU
Podívejte se na naše video a určitě si udělejte CVIČENÍ, které na vás na konci videa čeká.

03_Stačí nás deseset procent (5)

 

EBOOK STAČÍ NÁS 10%: ucelených 21 dní pro klid, zdraví a radost za 210 Kč

Toto cvičení je součástí 78 stránkového ebooku, který vás provede 21 denní výzvou pro zdraví, klid a radost, který si můžete koupit zde. Čekají vás, konstruktivní informace, praktická cvičení, videa, meditace a náměty na osobní rozvoj, které vám napomohou udržet si opravdový klid, radost a pevné zdraví. Metodiku pro vás sestavila lektorka Mgr. Irena Kovářová z centra osobního rozvoje Měsíčnice. 

Všechny techniky jsou chráněny autorskými právy školy Měsíčnice. Děkujeme, že načerpané informace používáte ke své osobní potřebě, k čemuž jsou určené, a nikoliv ke komerčním účelům. Měsíčnice je škola s vlastní, nadčasovou metodikou s téměř 30letou tradicí.