CELOPODNIKOVÁ DOVOLENÁ: Velice vám všem děkujeme za přízeň, v níže uvedených dnech budeme čerpat letní dovolenou. Můžete i nadále nakupovat, objednávky vyřídíme vždy první den po konci dovolené. DOVOLENÁ: 27. 07. - 11. 08. 2024 a 17. 08. - 25. 08. 2024

4. den: Legenda o čtyřech rasách

Stačí nás 10% DEN 4: LEGENDA O 4 RASÁCH

Milí přátelé,
dnes navazujeme na včerejší cvičení o VDĚČNOSTI a připravili jsme pro vás jednu hooooodně starou LEGENDU. Podívejte se na video, pozvěte děti a legendu jim přečtěte. 


DNEŠNÍ NÁMĚT NA CVIČENÍ

  • Nechte tento příběh působit na vaše podvědomí.
  • Naciťujte si, jak by mohl příběh pozitivně pokračovat.
  • A co děti, jak vidí oni tento příběh a jeho krásné pokračování?
  • Klidně jej společně namalujte.

EBOOK STAČÍ NÁS 10%: ucelených 21 dní pro klid, zdraví a radost za 210 Kč

Toto cvičení je součástí 78 stránkového ebooku, který vás provede 21 denní výzvou pro zdraví, klid a radost, který si můžete koupit zde. Čekají vás, konstruktivní informace, praktická cvičení, videa, meditace a náměty na osobní rozvoj, které vám napomohou udržet si opravdový klid, radost a pevné zdraví. Metodiku pro vás sestavila lektorka Mgr. Irena Kovářová z centra osobního rozvoje Měsíčnice. 

Všechny techniky jsou chráněny autorskými právy školy Měsíčnice. Děkujeme, že načerpané informace používáte ke své osobní potřebě, k čemuž jsou určené, a nikoliv ke komerčním účelům. Měsíčnice je škola s vlastní, nadčasovou metodikou s téměř 30letou tradicí.