CELOPODNIKOVÁ DOVOLENÁ: Velice vám všem děkujeme za přízeň, v níže uvedených dnech budeme čerpat letní dovolenou. Můžete i nadále nakupovat, objednávky vyřídíme vždy první den po konci dovolené. DOVOLENÁ: 27. 07. - 11. 08. 2024 a 17. 08. - 25. 08. 2024

6. den: Obrazotvornost

Stačí nás 10% DEN 6: OBRAZOTVORNOST

OBRAZOTVORNOST JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ PŘEDPOKLAD A PROSTŘEDEK PRO ZMĚNU A VÝVOJ ČEHOKOLIV


  • Podívejte se na video
  • Přečtěte si vybrané úryvky z knih o Anastasii od Irenky níže
  • Nechte tyto myšlenky na sebe působit

POTRÉNUJME SI OBRAZOTVORNOST, která bude potřeba právě také při naší meditaci. A na toto cvičení není nikdo lepší než Anastasie. Jsme přesvědčeni, že knihy Anastasia, jejichž autorem je Vladimír Megre jsou nejlepšími osobnostně rozvojovými knihami současnosti. 

 

Podle Anastasie text této knihy má v sobě uložené spojení písmen a kombinaci slov, které příznivě působí na člověka. Pocítit tento vliv je možné při čtení, když na sluch nepůsobí zvuky umělých předmětů a mechanismů. Přirozené zvuky – zpěv ptáků, šumění deště, šelest listí na stromech – pomáhají příznivému vlivu. Proto se dnešní cvičení vztahuje k těmto knihám. Irenka vybrala pár úryvků, PŘEČTĚTE si následující řádky v klidu a tichosti a nechte je na sebe působit.

VŠECHNY PŘIPRAVENÉ ÚRYVKY PRO PŘEČTENÍ NÍŽE V ODKAZU: 

Stačí nás 10% Anastasie

MÁTE DOMA KNIHY O ANASTASII? Zkuste si také druhé cvičení:

Sdílíme krásné a jednoduché cvičení od naší kamarádky Aličky  z Milujsukni. Pokud máte knihy o Anastasii, namátkově, s prosbou srdce o sdělení přímo pro vás, otevřete si jí intuitivně na jakékoli straně. Co vám Anastasie říká?

Odkaz, kde se knihy Anastasie dají koupit na našem eshopu.

EBOOK STAČÍ NÁS 10%: ucelených 21 dní pro klid, zdraví a radost za 210 Kč

Toto cvičení je součástí 78 stránkového ebooku, který vás provede 21 denní výzvou pro zdraví, klid a radost, který si můžete koupit zde. Čekají vás, konstruktivní informace, praktická cvičení, videa, meditace a náměty na osobní rozvoj, které vám napomohou udržet si opravdový klid, radost a pevné zdraví. Metodiku pro vás sestavila lektorka Mgr. Irena Kovářová z centra osobního rozvoje Měsíčnice. 

Všechny techniky jsou chráněny autorskými právy školy Měsíčnice. Děkujeme, že načerpané informace používáte ke své osobní potřebě, k čemuž jsou určené, a nikoliv ke komerčním účelům. Měsíčnice je škola s vlastní, nadčasovou metodikou s téměř 30letou tradicí.