10.den: Naděje

DEN 10: Naděje

Tolik lidí mi teď píše, volá:

„Co mám dělat?...;

jak se mám rozhodnout?...;

mám se nechat očkovat?...;

mám strach, co se teď děje?....“

Také slyším:

„Moje sestra i neteř měly velké problémy po očkování, sestru po druhé dávce stále brní ruce i nohy…;

všechny kolegyně očkování složilo, jedna z nich dokonce byla převezena na JIP…;

můj dědeček se nehlásil nikam do registru, ale přišli za ním domů a přesvědčilo ho, ať se nechá naočkovat a on pak dva dny ležel jako tělo bez duše…;

moje osmdesátiletá maminka se zaregistrovala na očkování, po první dávce byla několik dnů zcela apatická a jen ležela, po druhé dávce zcela ochrnula na nohy, takže se teď o ni musím starat….“

Je vás tolik… Proč média tak lžou? Proč se politici chovají, tak jak se chovají? Proč je teď takový zmatek? Budeme zase někdy normálně žít? Ze všech těch otázek cítím velikou beznaděj.

Máme ještě nějakou naději?

Ano, máme, a velkou! Dělali jsme u nás na toto téma konstelace. Kdo jste je zažil, víte, jak jsou pravdivé. Lidé byli apatičtí, skleslí, dusili se, neviděli svou vlast. To se ale změnilo, když do kruhu vstoupila PRAVDA a lidé se s ní pevně spojili. Vrátila se jim síla a zdravý úsudek a zájem o vlast. Vše se uzdravilo, když do systému vstoupila i SVOBODA. Spojte se v mysli znovu s pravdou. Prožijte si to a představujte si to. 

Vaše Irena

 

 

Cvičení pro tento den:

Už to znáte. Tak jako jste si vtahovali do svého energetického pole radost- zdraví- lásku, dělejte to s pojmy pravda a svoboda. A lásku si můžete opět přidat - té nikdy není dost. Stačí když toto budete dělat 1 týden souběžně s trojlístkem pojmů radost - zdraví - láska.